Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród MUZY

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród MUZY

Rench 00:44, 29 lis 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Agnieszko
Pokazuj zaraz te swoje angielki Jak można się było tak długo ukrywać i nie pochwalić William wygląda ślicznie Tyle masz ślicznych roślin....


____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
eugenia_stef... 09:04, 29 lis 2015


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Agniezko pierwszy irysek niczego sobie .
____________________
Kolorowy Ogród Geni
MUZA 10:56, 29 lis 2015


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
eugenia_stefanska napisał(a)
Agniezko pierwszy irysek niczego sobie .

Mam kilka irysków ale to raczej same stare odmiany, kiedys zamówiłam sporo w internecie na zdjęciach były piekne kolorowe a jakie było moje zdziwienie gdy na wiosne wszystkie zakwitły na granatowo;-(
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
Flower1 12:03, 29 lis 2015


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Aga powiem szczerze jak zamawiasz z internetu to zawsze jest jakies ryzyko ,mi w zeszłym roku przysłali 200 krokusow bialych zamiast fioletowych ..z drugiej strony jak kupowałam szałwie w szkołce to facet powiedział ze jest niebieska a zakwitła na fioletowo i tez byłam wsciekła.Teraz jak kupuje w szkólce to czekam az wszystko zakwitnie zeby widziec kolor i tyle
Widok z gory swietny , wiosna tez tak porobie zdjec u siebie ,lepiej mozna sobie wszystko wyobrazic
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
MUZA 12:37, 29 lis 2015


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
Flower1 napisał(a)
Aga powiem szczerze jak zamawiasz z internetu to zawsze jest jakies ryzyko ,mi w zeszłym roku przysłali 200 krokusow bialych zamiast fioletowych ..z drugiej strony jak kupowałam szałwie w szkołce to facet powiedział ze jest niebieska a zakwitła na fioletowo i tez byłam wsciekła.Teraz jak kupuje w szkólce to czekam az wszystko zakwitnie zeby widziec kolor i tyle
Widok z gory swietny , wiosna tez tak porobie zdjec u siebie ,lepiej mozna sobie wszystko wyobrazic

Masz racje,ja trafiłam na oszustów bo każe kłącze było osobno zapakowane i opisane zgodnie z zamówieniem ,gdyby jeszcze były różne to pół biedy a tu same granatowe pospolite;-( no cóż Magdo dla pana niebieski i fiolet to przeciez to samo
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
Jana 12:44, 29 lis 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Chyba się skuszę na irysy
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
mirkaka 14:41, 29 lis 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Witaj , jestem z rewizytą. Wydawało się że ogród prawie dziki, ale zdjęcia z góry przeczą temu. Róża William Shakespeare dobrze ci rośnie, zdrowa? Pat Austin mam pierwszy rok i tak jak większość trochę zawiedziona jestem nietrwałością kwiatów i zwisającymi główkami. A u Ciebie jak ona się zachowuje, jak długo ją masz?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 14:51, 29 lis 2015


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528


Czy ona ma taki kolor czy bardziej czerwony?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Dominika11 14:58, 29 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
widzę, że prace krzyżykowe też są - ślicznie o wygląda

ogród super
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
MUZA 15:44, 29 lis 2015


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
mirkaka napisał(a)
Witaj , jestem z rewizytą. Wydawało się że ogród prawie dziki, ale zdjęcia z góry przeczą temu. Róża William Shakespeare dobrze ci rośnie, zdrowa? Pat Austin mam pierwszy rok i tak jak większość trochę zawiedziona jestem nietrwałością kwiatów i zwisającymi główkami. A u Ciebie jak ona się zachowuje, jak długo ją masz?

Witaj Mirko mój ogrod jest różnorodny skarpa obok oczka jest obsadzona gęsto bylinami bo to taka oaza dla pszczół (posiadam jeden ul)
róża William S. jest bezproblemowa rośnie bardzo ładnie podobnie jak moja ulubienica Pat Austin, uwielbiam jej kolor i zapach,prawie wszystkie moje angielki kupowałam w 2010roku i dopiero po kilku latach pokazały na co je stac.
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies