Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

zszywka 19:48, 26 lis 2015


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Cześć Basiu

Bardzo dziękuję za pomysł

zostawiłam u Ciebie ślad



Pozdrawiam
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
ag_zie 21:13, 26 lis 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Witaj Patrycjo! Ja też jestem początkująca więc nie poradzę ale będę zaglądać
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Dominika11 21:15, 26 lis 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
I ja się chciałam przywitać Będę zaglądać
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
sylwia_slomc... 22:07, 26 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81590
Witaj. Fajnie działasz Zdecydowanie powiększ tą rabatę pod śliwa bo jak się drzewko rozrośnie to będzie za mało miejsca dla innych roślinek i tylko cień
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
zszywka 23:10, 26 lis 2015


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Agnieszko cieszę się że do mnie wpadłaś Będziemy "działać wspólnie" w poznawaniu Ogrodowiska

Dominiko bardzo dziękuję za odwiedziny I Ja również się witam cieplutko

Sylwio miło mi bardzo w przyszłości chciałabym moje koło poprowadzić w "język" ponieważ niedaleko mam studnię tylko nie wiem jeszcze kiedy przeprowadzę tą rewolucje Na razie w planach na wiosnę jest koło
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Jana 23:12, 26 lis 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Witaj
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
sylwia_slomc... 23:41, 26 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81590
zszywka napisał(a)
Agnieszko cieszę się że do mnie wpadłaś Będziemy "działać wspólnie" w poznawaniu Ogrodowiska

Dominiko bardzo dziękuję za odwiedziny I Ja również się witam cieplutko

Sylwio miło mi bardzo w przyszłości chciałabym moje koło poprowadzić w "język" ponieważ niedaleko mam studnię tylko nie wiem jeszcze kiedy przeprowadzę tą rewolucje Na razie w planach na wiosnę jest koło


Jeśli Twoja studnia to krąg nad ziemia to wczoraj w jakimś pięknym ogrodzie widziałam pomyślaną jako stół a obok były dwa leżaki.....bardzo mi się spodobało to wykorzystanie.....moja tradycyjna drewniana
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
zszywka 23:54, 26 lis 2015


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
sylwia_slomczewska napisał(a)


Jeśli Twoja studnia to krąg nad ziemia to wczoraj w jakimś pięknym ogrodzie widziałam pomyślaną jako stół a obok były dwa leżaki.....bardzo mi się spodobało to wykorzystanie.....moja tradycyjna drewniana






Moja jest okrągła z betonu i wystająca. Niestety nie mogę zrobić sobie jej jako stół a to bardzo fajny pomysł, bo mam blisko dom A gdybym pociągnęła wokół niej np. obwódkę z bukszpanu, trzmieliny czy jakiś kwitnących np. floksy? Muszę wymyślić coś co nie zajmie dużo miejsca bo mam tam akurat przejście


Jana witaj fajnie że wpadłaś
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
kamila66 00:02, 27 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Jestem z rewizytą Jak Ty zaczynasz w tak młodym wieku to dobrze wróży Twojemu ogrodowi
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
sylwia_slomc... 00:07, 27 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81590
zszywka napisał(a)






Moja jest okrągła z betonu i wystająca. Niestety nie mogę zrobić sobie jej jako stół a to bardzo fajny pomysł, bo mam blisko dom A gdybym pociągnęła wokół niej np. obwódkę z bukszpanu, trzmieliny czy jakiś kwitnących np. floksy? Muszę wymyślić coś co nie zajmie dużo miejsca bo mam tam akurat przejście


Daj coś zimozielonego , żeby ją chowało cały rok.....byliny śliczne , ale na zimę znikają
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies