Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

zszywka 19:43, 05 sie 2021


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 15:51, 28 sty 2022


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212

Cześć, witajcie w nowym roku.

Ogrodowo nabyłam magnolie Laurę i dwa nowe rododendrony oraz jedną azalie ( Ich nigdy za dużo! )
Na razie planów ogrodowych na ten rok nie mam, ogólnie jeszcze nie wiem co to będzie u mnie ale mam nadzieje ze się ułoży…

Pokaże wam na razie moja wersje jeszcze roboczą rabaty z nowymi nabytkami, powstała ona w ciągu jednego dnia gdy byłam na urlopie 3 dniowym w domu. Będzie dopracowana jeszcze

Jeszcze prowizorka do ogarnięcia w ciepłe dni, ale myśle że jak na jeden dzień pracy nie ma najgorzej





Hmmm, tak patrzę na to zdjęcie i chyba w tym roku jak wrócę do domu to ogarnę to miejsce za magnolia bo nie wyglada to dobrze…. Były plany na wykorzystanie tych rzeczy ale jak wiadomo plany się zmieniają i jest znowu inna wersja No cóż, kobieta zmienna jest


I teraz nowa niedokończona część długiej rabaty




I moja nowa powiększona rabata z jesieni 2020. Pamiętacie wieloryba? Ewoluował do fasoli



Troszkę muszę nad nią popracować jeszcze, ale wiem jedno na pewno… żegnam się z różami Bonica, niestety na moich piaskach nie daje rady ich utrzymać w dobrym stanie… Posadzę na razie w doniczkach z kompostem i zobaczę co z nich wyrośnie… A w ich miejsce rozsadzę piwonie
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies