Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam ! » Edycja postu

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Margerytka40 16:22, 01 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Jeddelohy fajnie wyglądają, zastanawiam się - można je ciąć w razie potrzeby? Może zamiast bukszpanowych kulek dałabym kilka choin na frontowej. W dobie ćmy jakoś minęła mi ochota na bukszpany. Pewnie choiny takich kształtnych form nie dadzą ale może warto spróbować
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Aurelllia 16:36, 01 sty 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Czym Ty je karmisz, że tak ładnie się zagęszczają ?
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Johanka77 18:57, 01 sty 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Witaj Haniu w Nowym Roku!
Życzę Tobie oraz Twoim domownikom zdrowia przede wszystkim.
I zielonych ogrodów oczywiście. Co by Młody Roczek pamiętał o kolei pór roku i właściwie gospodarował opadami i słońcem!
Najlepszości!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Gruszka_na_w... 18:58, 01 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Margerytka40 napisał(a)
Jeddelohy fajnie wyglądają, zastanawiam się - można je ciąć w razie potrzeby? Może zamiast bukszpanowych kulek dałabym kilka choin na frontowej. W dobie ćmy jakoś minęła mi ochota na bukszpany. Pewnie choiny takich kształtnych form nie dadzą ale może warto spróbować


One maja samoistnie tak piękny pokrój, że nie ma potrzeby ciecia. Moim zdaniem, oczywiście.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 19:01, 01 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Aurelllia napisał(a)
Czym Ty je karmisz, że tak ładnie się zagęszczają ?


Często im przycinam końcówki, a wiosną dostały jednorazowydrobnokropelkowy oprysk z mocznika i florovitu. Wytłuszczenie jest istotne.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 19:07, 01 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Johanka77 napisał(a)
Witaj Haniu w Nowym Roku!(...)

Najlepszości!

Johanko miła, myślami Cię chyba sprowadziłam. Dzisiaj tak sobie dumałam o tych, których dawno na forum nie było.
Dziękuję za życzenia i odwzajemniam ciepłe myśli na cały rok.


____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Zana 19:10, 01 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gruszeczko, kiedy myślę o Tobie w ten Nowy Rok i życzeniach dla Ciebie, to pierwsze co przychodzi mi do głowy, to żebyś miała deszczu w sam raz. Ale przede wszystkim zdrowia życzę, jak jest zdrowie to cała reszta zawsze jakoś się ułoży. W końcu zawsze jest jakieś wyjście awaryjne. I żebyś cały czas była na Ogrodowisku ze swoją mądrością, radami, pomocą.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Gruszka_na_w... 19:30, 01 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Zana napisał(a)
Gruszeczko, kiedy myślę o Tobie w ten Nowy Rok i życzeniach dla Ciebie, to pierwsze co przychodzi mi do głowy, to żebyś miała deszczu w sam raz. Ale przede wszystkim zdrowia życzę, jak jest zdrowie to cała reszta zawsze jakoś się ułoży. W końcu zawsze jest jakieś wyjście awaryjne. I żebyś cały czas była na Ogrodowisku ze swoją mądrością, radami, pomocą.


Właśnie pada.
Dziękuję za życzenia. W razie spełnienia Twoich życzeń miej w gotowości parasol.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
makadamia 07:29, 02 sty 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

Masz taki piękny, całoroczny ogród - oby dalej cieszył.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mikina34 10:33, 02 sty 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Haniu, przybiegłam z życzeniami zdrowia przede wszystkim, a i pomyślności i spełnienia (na każdym polu). Przy okazji zasiadłam i nacieszyłam oczy pięknym, kolorowym ogrodowym spektaklem
Pogoda nie zachęca do niczego (poza siedzeniem przed kominkiem ) jednak udało mi się znaleźć chwilę na wypad do ogrodu i małe robótki No tak mnie ręce świerzbią, że nie mogłam sobie darować Wkopałam też kolejny karmnik i takim miłym akcentem zakończyłam 2018.
Konkluzja po spektaklu - muszę nabyć ciemierniki.

PS. zadołowany mały krzaczek bzu puścił listki
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies