Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Dzień Dobry, Witam

Pokaż wątki Pokaż posty

Dzień Dobry, Witam

Malgos 09:11, 21 sty 2016

Dołączył: 21 sty 2016
Posty: 15
Witam wszystkich serdecznie. Bardzo się cieszę, że poszukując informacji o planowaniu ogrodu trafiłam na wasze forum. Jestem pod ogromnym wrażeniem ogrodów i pracy włożonej w ich tworzenie. Jeszcze niedawno dokładnie wiedziałam, jak powinien wyglądać mój ogród. Ale po obejrzeniu tych wszystkich pięknych realizacji mam mętlik w głowie.Za kilka dni jak opanuję emocje i poukładam myśli postaram się wrzucić zdjęcia mojego ścierniska i wstępny plan ogrodu.

____________________
Małgosia Mój całkiem zwyczajny ogród
Gardenarium 09:17, 21 sty 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Polecam moją książkę, na pewno naprowadzi na dobre tory

http://www.multicobooks.pl/hobby/ogrod/jak-zaprojektowac-ogrod-marzen_9140.html
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Malgos 11:26, 21 sty 2016

Dołączył: 21 sty 2016
Posty: 15
Dziękuję, w takim razie wędruję do księgarni.
____________________
Małgosia Mój całkiem zwyczajny ogród
Malgos 21:01, 01 lut 2016

Dołączył: 21 sty 2016
Posty: 15
Wrzucam zdjęcie części działki,która chciałabym zagospodarować. To w sumie 75 arów południowego stoku niewielkiego pagórka.Jest położona na wsi wśród pól uprawnych, dlatego chciałabym aby ogród zachował swobodny, wiejski charakter.

Na początek planuję zagospodarować cześć przed smaragdami i od strony działki budowlanej. Tam nie będą już prowadzone prace budowlane więc można powoli zaczynać.
____________________
Małgosia Mój całkiem zwyczajny ogród
Malgos 21:09, 01 lut 2016

Dołączył: 21 sty 2016
Posty: 15
Mam jakiś problem ze zdjęciami, zaraz postaram się to naprawić
____________________
Małgosia Mój całkiem zwyczajny ogród
Malgos 21:41, 01 lut 2016

Dołączył: 21 sty 2016
Posty: 15
Ogólny plan działki



Zdjęcie części do zagospodarowania





____________________
Małgosia Mój całkiem zwyczajny ogród
Zielonomi 08:52, 03 lut 2016

Dołączył: 02 lut 2016
Posty: 8
Witaj,
też mam skarpę i też zaczynam w tym roku Będę do Ciebie zaglądać. Czy zakładasz swój wątek?
Ula
Malgos 08:24, 04 lut 2016

Dołączył: 21 sty 2016
Posty: 15
Hej,
bardzo mi miło, widziałam twoje zdjęcia wczoraj skarpa jest imponująca i daje mnóstwo możliwości. Moja to taki lekki pagórek, tylko na zdjęciu tak wygląda. Na razie pozostanie polem uprawnym.

Oczywiście, że załażę swój wątek. Muszę się tylko trochę przygotować, zebrać wszystkie pomysły w całość. Niestety a razie trochę brakuje mi czasu.

____________________
Małgosia Mój całkiem zwyczajny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies