Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 18:48, 17 lut 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Nallar napisał(a)

Napisałam ale wykasowałam
Może to tajemnica.....


Nie tajemnica, po prostu na tamtym przekroczylam 1000 stron i jak to jest tu w zwyczaju, zaczelam nowy watek O tamtym jeszcze pomysle czy chce go tutaj dalej ciagnac
____________________
Bawarka
Kasiek 18:51, 17 lut 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
roma2 napisał(a)
O gilu w czajniku napisałam u mnie, boś ciekawska.


Bo to najfajnieszy gil jakiego widzialam....Choc gile mojego doga...tez sa fajne
____________________
Bawarka
Kasiek 18:56, 17 lut 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Tess napisał(a)
No, czas powrotów się zaczął
Fajnie, że jesteś.

A Montaną mnie nie wkurzaj - wsadziłam dwa lata temu cztery sztuki i miałam jeden (słownie 1) kwiatek.
Po ilu latach one dają czadu?


Tesiu

I zeby bardziej wkurzyc dodam...kwitna od razu, niektore daja czadu od razu...ale. Sa takie ze w pierwszym roku kwitna kilkoma zaledwie kwiatuszkami, a sa takie ze jest ich masa. Spotkalam sie juz z tym, widzialam na wlasne oczy, mialam 1 rubensa ktory zachowywal sie jak obrazona panienka. Ale dwa lata i to na 4 sztukach??? Powinnas miec juz duzo kwiatow. Nie wiem, naprawde nie wiem dlaczego tak sie zachowuja, pierwszy raz to slysze Daj im czegos, ale bardzo delikatnie zebys nie spalila tak jak ja swoje 2 w tamtym roku.
____________________
Bawarka
Kasiek 19:05, 17 lut 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Witajacych, calujacych i tych nowych i tych starych witam serdecznie i ciesze sie z Waszych odwiedzin Dla Was na powitanie, wiosenne fotki z mojego ogrodu


Ciemiernik zaczal kwitnienie w pazdzierniku i tak kwitnie do dnia dziesiejszego



hiacynty
____________________
Bawarka
Kasiek 19:18, 17 lut 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Tak u mnie wygladaja roze, wiekszosc roz. Narazie jednak ich jeszcze nie obcinam, poczekam na forsycje. Mysle jednak, ze niektore galazki, moglabym juz zakulkowac,... bo skoro juz tak wygladaja...





Jedna z roz Kordesa wyglada tak jak przez caly sezon,nie zrzucila lisci i jest zieloniutka. Wydaje mi sie ze to Caramelka ale jeszcze sprawdze. Oto ona.
____________________
Bawarka
Kasiek 19:27, 17 lut 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Na takim etapie sa liliowce



I reszta szanownego towarzystwa.

____________________
Bawarka
Kasiek 19:31, 17 lut 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Tulipany


i czosnki ozdobne
____________________
Bawarka
Makao_J 19:37, 17 lut 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Kasiek napisał(a)


Te clematisy rosna u mnie na wygwizdowie, ten jedyny jest troszke lepiej zasloniety niz pozostale...I wszystkie pieknie kwitna i rosna. Poczytaj troszke o nim, moze sie przekonasz

Poważnie?
To mnie teraz zastrzeliłaś.
Właśnie czytałam o nich jak zobaczyłam u Ciebie i było że musi być osłonięty od przeciągów.
A tu u Ciebie niespodzianka która mnie cieszy.
Jak dobrze że z tym tekstem wyskoczyłam, hihi
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
hanka_andrus 19:43, 17 lut 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Kasiu, za chwilę tulipan z kwiatkiem! Ale Ty w tym roku przyspieszasz!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 19:54, 17 lut 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11126
Kasiu to u Ciebie wiosna w pełni. pewnie jutro zacznę przycinanie hortensji. A napisz jak krótko przycinasz New Dawn? Ja pędy z tamtego roku przycinam, pozostawiając 10 cm od głównego pędu. Może to źle?
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies