Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Madzenka 20:06, 17 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Rozpędu wiosna nabrała u Ciebie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
agnieszka_m 20:17, 17 lut 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Toć to prawdziwa już wiosna
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Kasiek 20:25, 17 lut 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Makao_J napisał(a)

Poważnie?
To mnie teraz zastrzeliłaś.
Właśnie czytałam o nich jak zobaczyłam u Ciebie i było że musi być osłonięty od przeciągów.
A tu u Ciebie niespodzianka która mnie cieszy.
Jak dobrze że z tym tekstem wyskoczyłam, hihi


Aniu poczytaj o nim u nas na watku temu poswieconym, tam sa odpowiedzi na wiele pytan, opisuje jego zachowanie u mnie i opisuja go kolezanki i koledzy z Ogrodowiska ktorzy juz go maja. Ja twierdze ze wiele informacji o nim w roznych poradnikach, jest krzywdzacych i troche nieprawdziwych. A Ty dopoki sama tego nie sprawdzisz , nie przekonasz sie Kupuj go, przeciez on nie kosztuje majatek...tak w razie czego
____________________
Bawarka
Kasiek 20:28, 17 lut 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
hanka_andrus napisał(a)
Kasiu, za chwilę tulipan z kwiatkiem! Ale Ty w tym roku przyspieszasz!

Kwitnacego zonkila juz widzialam, rosnie w cieplutkim, zaslonietym od wiatru, ladnie naslonecznionym miejscu...
Haniu a ja jeszcze ...nic nie robie. Siedze w domku i czekam na marzec, wtedy zaczne z pracami porzadkowymi i reszta Jedyne co to mysle o kulkowaniu roz ktore juz tak mocno ruszyly...ale to za pare dni.
____________________
Bawarka
Kasiek 20:33, 17 lut 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
zbigniew_gazda napisał(a)
Kasiu to u Ciebie wiosna w pełni. pewnie jutro zacznę przycinanie hortensji. A napisz jak krótko przycinasz New Dawn? Ja pędy z tamtego roku przycinam, pozostawiając 10 cm od głównego pędu. Może to źle?


Nie wiem Zbyszku, te roze mam dopiero od tamtego roku ( pamietasz nasza dyskuje nad jej byc albo nie byc? )Chyba potraktuja ja intuicyjnie, wytne galazki drobniutkie, cienkie jak oloweczek, slabsze, bo przemrozonych na szczescie nie ma. Te dluzsze i silniejsze zostawie i ogolnie skroce troszeczke boczne, glowny kulkujac.No nie wiem, zobyczymy co mi z tego wyjdzie. Pozwolisz ze troszke bede u Ciebie podgladac?
____________________
Bawarka
Kasiek 20:35, 17 lut 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Agnieszko, Marzenko, tak, wiosennie sie zrobilo, troche wczesnie w tym roku...Brzozy juz takie zolte, oczary kwitna pelna piersia, ziemia budzi sie ze snu, juz zaczyna pachniec.
____________________
Bawarka
Makao_J 21:33, 17 lut 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Kasiek napisał(a)


Aniu poczytaj o nim u nas na watku temu poswieconym, tam sa odpowiedzi na wiele pytan, opisuje jego zachowanie u mnie i opisuja go kolezanki i koledzy z Ogrodowiska ktorzy juz go maja. Ja twierdze ze wiele informacji o nim w roznych poradnikach, jest krzywdzacych i troche nieprawdziwych. A Ty dopoki sama tego nie sprawdzisz , nie przekonasz sie Kupuj go, przeciez on nie kosztuje majatek...tak w razie czego

Dzięki. Nie wiedziałam że on ma swój wątek. Przejrzę go na pewno.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
kitek81 21:38, 17 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
witam się i ja w Twoim nowym wątku super, że jesteś i kolejny sezon spędzimy razem
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
olga80 21:45, 17 lut 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
O jak się ciesze,ze jesteś podczytywałam poprzedni wątek, przeczytałam wątek o powojnikach takich jeszcze w życiu nie widziałam są obłędne. Zaznaczam i będę podglądać kolejny sezon
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Kasiek 21:47, 17 lut 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Witajcie dziewczyny Tak wyglada pak magnolii, mam wrazenie ze jest dosc ...paczasty i duzy jak na luty


____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies