Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » X Ogólnopolski Zjazd Miłośników Roślin i Ogrodów Skalnych

Pokaż wątki Pokaż posty

X Ogólnopolski Zjazd Miłośników Roślin i Ogrodów Skalnych

sonaj 20:36, 22 lut 2016

Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 4
Pod koniec kwietnia, w poznańskim botaniku odbędzie się X zjazd miłośników wszelkiego zielska Organizatorzy zapraszają na spotkanie z innymi 'roślinoholikami', do wysłuchania referatów, zwiedzenia ogrodu botanicznego... Na miejscu będzie również możliwość wymiany, czy zaopatrzenia się w ciekawe, niejednokrotnie rzadko spotykane rośliny. 6-godzinna impreza kierowana jest do wszystkich, bez względu na to co uprawiają. Ze swojej strony mogę dodać, że mimo, iż miłośnik skalnych ze mnie żaden to każdy ze zjazdów uważam za udany i zawsze z chęcią biorę w nich udział. Więcej informacji o zjeździe znajdziecie TUTAJ w zakładce "ZJAZDY MIŁOŚNIKÓW ROŚLIN I OGRODÓW SKALNYCH POZNAŃ"




PS Zainteresowane osoby z okolic Krotoszyna (Wielkopolska) lub miejscowości położonych przy krajowej 15 (na odcinku Krotoszyn - Jarocin) i krajowej 11 (odcinek Jarocin - Kórnik) mogę przygarnąć do osobówki...
AsiaK_Z 20:38, 22 lut 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
hmm mus poczytać
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Gardenarium 07:14, 23 lut 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na takiej imprezie z pewnością będzie można wymienić się ciekawymi roślinami czy nawet zdobyć poszukiwane rarytasy. Czy jest jakiś kiermasz przy okazji?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sonaj 11:33, 23 lut 2016

Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 4
Kiermasz raczej nie, ale przy OB działa sklep...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies