Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie Ogrodowiska w Pszczynie czerwiec 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie Ogrodowiska w Pszczynie czerwiec 2016

Gocha 23:04, 22 mar 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kindzia napisał(a)


Patrz...nie wpadłam na to


Kasiu ja tak rzuciłam tylko te Katowice bo narazie nie mam nawet pojęcia co w tamtych okolicach można by zwiedzić. Ale jakbyśmy sie wybierali to na pewno poszperam i coś znajde wartego obejrzenia. To tak żeby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Chyba ze nie bedzie czasu to się plany zmienią- moze jakieś ogrody bedą jeszcze do poogladania to oczywiście stawiam na ogrody
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
06:29, 23 mar 2016
Gocha napisał(a)


Kasiu ja tak rzuciłam tylko te Katowice bo narazie nie mam nawet pojęcia co w tamtych okolicach można by zwiedzić. Ale jakbyśmy sie wybierali to na pewno poszperam i coś znajde wartego obejrzenia. To tak żeby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Chyba ze nie bedzie czasu to się plany zmienią- moze jakieś ogrody bedą jeszcze do poogladania to oczywiście stawiam na ogrody


to zdecydowanie lepiej ogrody niż Katowice jak nigdy nie byłaś to powinnaś zobaczyć Goczałkowice i Pisarzowice.
malkul 09:19, 23 mar 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Katkak napisał(a)

Spodek

nawet mozna pofrunąć
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Kindzia 09:44, 23 mar 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ode mnie do Kapiasów jest blisko, do Pisarzowic też nie daleko U Kapiasa ogrody do zwiedzania, warto zobaczyć o każdej porze roku.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gocha 10:29, 23 mar 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kindzia napisał(a)
Ode mnie do Kapiasów jest blisko, do Pisarzowic też nie daleko U Kapiasa ogrody do zwiedzania, warto zobaczyć o każdej porze roku.


Kasiu jeżeli tylko uda nam się pojechac w Wasze rejony to ja na pewno chciałabym zobaczyć te miejsca tylko nie wiem co na to mój M. bo on niestety nie jest nakrecony ogrodowo, ale spróbuje go namówić. Kasiu to może do zobaczenia. A przy okazji może uda mi sie odwiedzić koleżankę ze studiów- własnie w Pszczynie.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Kindzia 14:21, 23 mar 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Gocha napisał(a)


Kasiu jeżeli tylko uda nam się pojechac w Wasze rejony to ja na pewno chciałabym zobaczyć te miejsca tylko nie wiem co na to mój M. bo on niestety nie jest nakrecony ogrodowo, ale spróbuje go namówić. Kasiu to może do zobaczenia. A przy okazji może uda mi sie odwiedzić koleżankę ze studiów- własnie w Pszczynie.

To byś miała przyjemne z przyjemnym
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Agnieszka_B 21:26, 27 mar 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Jeśli można to ja również chetnie wpadnę. Alchymist bedzie jeszcze tłoczyć zapewne
____________________
zapach-ziemi
Kindzia 08:41, 30 mar 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Agnieszka_B napisał(a)
Jeśli można to ja również chetnie wpadnę. Alchymist bedzie jeszcze tłoczyć zapewne

Niestety...nie mogę tego zagwarantować Różnie bywa.

Zapraszam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Donia72 12:38, 30 mar 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
No szkoda, bo mnie w czerwcu tez nie będzie
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Luteczka 22:48, 03 kwi 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Jeśli dam radę to też chętnie wpadnę, oczywiscie jeśli można i lista nadal otwarta
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies