Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Chrzanów wita.

Pokaż wątki Pokaż posty

Chrzanów wita.

grabers 18:19, 26 lut 2016

Dołączył: 26 lut 2016
Posty: 10
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nom to tyle
____________________
AsiaK_Z 18:22, 26 lut 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Gardenarium 18:26, 26 lut 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nom, to faktycznie mało
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Flower1 18:38, 26 lut 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Witaj
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
grabers 19:07, 26 lut 2016

Dołączył: 26 lut 2016
Posty: 10
Pani Danusiu i reszta wspaniałych Forumowiczów
Po kilku latach mieszkania w nowym miejscu przy lesie na terenie piaszczystym, mamy do zagospodarowania około 2000m2 terenu wokół domu. W znacznej części jest to sad głównie jabłoni, jak również innych owoców. Teren częściowo zacieniony, trawnik nierówny w zasadzie na dzień dzisiejszy kupa mchu na wiosnę widocznego. Postanowiliśmy z Żoną to zmienić. Dodać trochę zielonego (zimozielonego bo w okresie zimy znaczna przewaga badyli) wyrównać trawnik zrobić tak aby było ładnie.
Ogrodowisko przyciągło mnie bardzo dużą skarbnicą wiedzy zarówno na stronie głównej jak i forum.Jak na razie sporo tu czasu spędzam aż odważyłem się przywitać i jednocześnie w odpowiednich miejscach pytać.
Na początku będę "słuchał" (czytał) a może kiedyś i komuś informacji udzielał na podstawie własnych doświadczeń.Jak na razie jestem laikiem i chciałbym wiedzę tu nabrana wykorzystać.
Nom wstyd mi było że tak mało napisałem więc uzupełniłem.
Prywatnie pracownik w motoryzacji, mąż i ojciec.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies