Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 czerwca 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u Szmitów w Pęchcinie 11 czerwca 2016

ana_art 23:58, 11 cze 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
póki co nikt nie zgadł ale było tak jak powiedziała Danusia, jak jedna osoba weźmie to zaraz się posypie i tak sobie stałyśmy a dziewczyny przynosiły sobie
no zgadujcie cóż to mogło być
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
jolanka 00:09, 12 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Byłam na spotkaniu po raz pierwszy. Jestem zauroczona osobami, atmosferą, serdecznością Miałam wrażenie, że znamy się już od jakiegoś czasu a przecież poznałyśmy się, na żywo, dopiero dzisiaj. Takich spotkań, aż prosi się, powinno być więcej. To nie tylko okazja do wymiany uśmiechów, informacji, ale także do naładowania naszych akumulatorów. To ogromna radość poznać osoby z prawdziwą pasją Do zobaczenie więc następnym razem.



____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 00:13, 12 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
ana_art napisał(a)
póki co nikt nie zgadł ale było tak jak powiedziała Danusia, jak jedna osoba weźmie to zaraz się posypie i tak sobie stałyśmy a dziewczyny przynosiły sobie
no zgadujcie cóż to mogło być


Tylko ja nie wiem co wzięła Danusia Ja kupiłam szałwię, kocimietkę, jakieś trawy, różę haha .... a zresztą zrobię zdjęcie jutro, bo dzisiaj stoją moje zakupy w garażu, w tajemnicy...bo znowu przytargałam coś Ujawnią się dopiero na rabacie....przecież tu zawsze były
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
barbara_kraj... 00:50, 12 cze 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Miła spotkanie w uroczym miejscu.
Mnie urzekła biała rabata.

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Gardenarium 07:50, 12 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bogdzia napisał(a)
Rozpoznałam tylko trzy osoby: Danusię , Małgosie i Kasie, strasznie mało. Ogród cudny a te olbrzymie piwonie -szok.Bardzo jestem ciekawa czy zaby kumkały bo oni tam mają bardzo kumkajace zaby których najbardziej ze wszystkiego im zazdroszcze.Dzięki wszystkim za przecudne zdjecia. Żal ze nie mogłam byc.


Żaby nie kumkały..nie kojarzę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sylvana 07:57, 12 cze 2016


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Bo żaby najbardziej koncertują wieczorem....i w nocy niestety
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Gardenarium 08:28, 12 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ten dereń, o który pytałyście to Cornus kousa 'Venus' - tak myślę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:41, 12 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
jolanka napisał(a)


Tylko ja nie wiem co wzięła Danusia Ja kupiłam szałwię, kocimietkę, jakieś trawy, różę haha .... a zresztą zrobię zdjęcie jutro, bo dzisiaj stoją moje zakupy w garażu, w tajemnicy...bo znowu przytargałam coś Ujawnią się dopiero na rabacie....przecież tu zawsze były


Co wzięłam, tutaj

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4809-ogrod-nie-tylko-bukszpanowy-czesc-iii?page=1141
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:49, 12 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Najczęściej kupowana 'Eden Rose'?? Przy mnie parę osób wybierało Ja kupiłam dwie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:49, 12 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies