Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa

Katkak 18:36, 05 mar 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj, sporo masz tego ogrodu, więc duuuuużo kiejsca na roślinki. Bedzievsie działo . Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Luteczka 18:39, 05 mar 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Aaaaa tytuł to dwie różne historie.
Luteczka bo tak mówi na mnie mój M.
"Luteczka znów wymyśla" bo mój M mówi, że jak jestem chora to zawsze coś wymyślę żeby się nie nudzić, a reszta rodziny "cierpi", poprzednio wymyśliłam dietę i rodzina szczęśliwa nie była teraz wymyślę rewolucję w ogrodzie i znów będzie trzeba się narobić

A "Joga w Ogrodzie" bo kiedyś, chyba z rok temu, miałam plan żeby ćwiczyć jogę w domu i niestety nigdy mi się nie udało, bo jak miałam chwilę wolną to albo sprzątałam w domu albo ogarniałam ogród. Mój brat ciągle do mnie dzwonił i pytał jak tam joga, jak ci się ćwiczy. Ja zawsze odpowiadałam że ćwiczę jogę ze ścierką na podłodze albo grzebiąc w ziemi
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
Luteczka 18:43, 05 mar 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Cześć Kasiu no jest to kawał ziemi, ale na końcu działki chcę mieć lasek brzozowy. działka jest bardzo wąska i długa, trudno coś wymyślić.
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
paulina_ns 18:47, 05 mar 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Wow ale masz miejsca, ja myślałam,że to ja mam dużą działke, a już mi miejsca na wszystko brakuje
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Luteczka 18:57, 05 mar 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Działka ma 3300 m2 razem z domem
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
Gabriela 19:01, 05 mar 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Luteczka napisał(a)
Cześć Kasiu no jest to kawał ziemi, ale na końcu działki chcę mieć lasek brzozowy. działka jest bardzo wąska i długa, trudno coś wymyślić.


Hej Ewo, z działki długiej i wąskiej można zrobić wspaniały ogród z pokojami ogrodowymi, każdy może być inny, spacer po takim ogrodzie zawsze będzie niespodzianką. Lasek brzozowy na końcu to świetny pomysł.
Zaczynam niemal zazdrościć ogrodów w takiej formie, mój jest niemal kwadratowy.

Taki długi ogród ma Dzidka, był o nim ostatni odcinek Mai w Ogrodzie, ta pajęcza ścieżka u Ciebie, bardzo przypomina tę w jej ogrodzie, obejrzyj koniecznie:

http://majawogrodzie.tvn.pl/307,-%E2%80%9ETo-wlasnie-tu%E2%80%9D---Ogrod-hortensji-kalin-roz-i-powojnikow-odc-579,odcinek.html


Kolejny długi ogród ma Kondzio: http://www.ogrodowisko.pl/watek/4335-kondziowy-ogrod-cz-ii

I jeszcze Vita - http://www.ogrodowisko.pl/watek/2343-wzdluz-sciezki-jak-po-sznurku
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Flower1 19:15, 05 mar 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Witam serdecznie ,piekny domek i w ogrodku zaczyna sie dziac ,kibicuję
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Luteczka 19:23, 05 mar 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Witaj Gabrielo, dzięki za podpowiedzi. Pewnie zaraz wsiąknę w następne wątki To zaczyna być nałóg, a narzekam,że syn ciągle przed komputerem siedzi
Pokoje ogrodowe mam w planie tylko plan taki mglisty

Witaj Madziu, no mam nadzieję, ze w tym roku coś wreszcie będzie się działo
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
Luteczka 19:25, 05 mar 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Oczywiście Maję w ogrodzie oglądam obowiązkowo, ten odcinek był dla mnie nie małym natchnieniem.
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
Karol99 19:26, 05 mar 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Zobacz na "Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce)". Tez długi ogród a super zagospodarowany. Może coś podpatrzysz.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies