Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 06:42, 26 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Urszulla napisał(a)


Tyle planów codziennie to wiadomo że wszystkiego nie da się zrobić. Gdy działam w ogrodzie to wszystko inne jest w odstawce. A Ty i tak działasz na kilku frontach. Wynaleźć miejsce na nowe roślinki umiesz doskonale.


Co mnie u Ciebie zachwyca w ostatnich fotkach: oczywiście chochla bo świeci jak szalona tymianek mnie zadziwił a właśnie go sobie posadziłam przy kwiatkach bo w warzywniaku nie mam gdzie, to mówisz że on się rozrasta w ładne poduchy i zimujeto się cieszę.

No czasu to mi stale brak, czasami nie wiadomo, w co ręce włożyć.
Hakonki super, te co rozmnażam, stale psy podjadają, już tyle śmiesznych zabezpieczeń narobiłam i na nic, sporo mi niszczą. Kładą się na rabaty, na rośliny, połamane pluskawice, czosnki, itd.
Tymianek mi tam fajnie zakrywa, poplątały się tam roślinki, po kwitnieniu go tnę, wtedy taki zwartydzięki Ula
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hankaandrus_44 06:51, 26 maj 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Irenko, wesołej niedzieli!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Milka 06:53, 26 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
mirkaka napisał(a)
Cofam się i cofam, i coraz piękniejsze zdjęcia. Ogród kipi zielenią, kolorami. Te Twoje rh pięknie skomponowane kolorystycznie. Masz tak wiele różnych roślin, rarytasów niespotykanych, i ta Twoja ziemia, mam wrażenie że rośliny rosną w czarnym tłustym złocie Gęsto nasadzone, a jednak wszystko rośnie bujnie

Mirka dziękuję
Dużo pada, to służy roślinom, niestety ślimaki i chwasty też mają intensywny rozwój. Rarytasów nie brak teraz w kolejce znowu pełno cięcia, ale zapowiadają znowu deszcze, nie ma kiedy robić i jakoś lenia ogrodowego złapałam, robię tylko obchód i coś tam skubnę. A pora tulipany wycinać i przekwitłe piwonie drzewiaste. Czasu brak, ale ogród żuje i pergola prawie skończona, teraz kwiatki w donicach muszę posadzić, ale jeszcze nie kupiłam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 06:55, 26 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
danuta_szwajcer napisał(a)
Irenko jak sama napisałaś, ogladanie w takich warunkach ciężkie a to ma być przyjemność a pogoda w tym roku wyjątkowo ekstremalna jest, nie ma dnia bym nie myslała oo spotkaniu u mnie echhh i ciagle cos i tylko wzrasta stres i kompleksy jak widze Twój piękny ogród i ile zrobiliście i jeszcze działasz na innych płaszczyznach. Wszystko leży, nic robić, ani kosić i zaległości się nawarstwiają. Ale to nic bo co mają powiedzieć co ich zalewa a w naszym województwie jest zle Rododenrony i azalie masz cudne. A czemu piszesz , że tricolor trudne? Masz z nimi problem? U mnie rośnie bardzo szybko. Calsap w kompozycji mistrzostwo Sloneczka życze wszystkim

Danusiu no jasne, zwłaszcza że nadal ma padać, aż do czerwca. Trudna pogoda na cokolwiek.
Nie wymyślaj z kompleksami, bo baty na tyłek. Masz przepiękny ogród, na dodatek sama go obrabiasz!!!
Tez mam zaległości, tydzień deszczu i wszystko się poczochrało w ogrodzie. Bo wolno buki rosną, choć urosły, tylko wiotkie takie i stale je przycinam. I zawsze wiosną jakieś cholery atakują liście, a z opryskiem nie sięgam. Buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 06:59, 26 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Urszulla napisał(a)


Cudne te buki tricolor, na mojej liście też jest już 3 lata ale przeszkód ciągle wiele.

O rodkach już pisałam, że wspaniałe do podziwiania.

Dziękuję buczki uwielbiam, rodki przez deszcze szybko przekwitają, ale wciąż idą kolejne, ale nie sfociłam.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:01, 26 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
greg66 napisał(a)
Super, to polatamy i znajdziemy, chyba za dwa tygodnie wq czwartek będę

Ok
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:02, 26 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
agata19762 napisał(a)



Irenko do dzisiaj nie mogę odżałować

Pozdrówka

Agatka, ale ile fajnych rzeczy zobaczyliście nadarzy się jeszcze okazja
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:03, 26 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
effka napisał(a)

Irenko, ten mój taki wiekszy w sumie, w miarę sztywny, zerknij u mnie, dzisiaj fotkę dałam.

Jak szykuje się jakieś mini spotkanie u Ciebie to ja nieskromnie się na nie piszę. Oferuję plewienie i pyszne ciasto w zamian za gościnę i podziwianie tego cudnego kawałka ziemi.
Ładne spore hosty Mam tą odmianę, śliczna jest.

Ewo umówimy się na pewno. Na razie każda sobota i niedziela zajętadam ci znać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:05, 26 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hankaandrus_44 napisał(a)
Irenko, wesołej niedzieli!

Haniu dzięki wzajemnie u mnie dużo ludzi będzie, ja mama, córa mama, synowej mama będzie, synowej siostra z mężem, wszystko przygotowane, ale ja jeszcze zaraz w trasę i muszę wrócić do 13, mąż zostanie póki co na posterunku. Miłego świętowania z dziećmi ci życzę i moc prezentów od serca
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Doranma 07:33, 26 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Mam nadzieję że przy niedzieli znajdziesz chwilę by dla nas zdjęć porobić ☺ Miłego świętowania ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies