Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gliniasto, skarpiasto i wietrznie.

Pokaż wątki Pokaż posty

Gliniasto, skarpiasto i wietrznie.

paulina_ns 20:30, 03 maj 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasia piękne masz widoki z tarasu, nie dziwię się,że kupiliście w takim miejscu działkę.

A co do bzu na razie nie mam jeszcze co zrywać do wazonu
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Katarzyna13 19:52, 04 maj 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
donia76 napisał(a)
Widoczki przepiękne a ogród na pewno będzie przepiękny juz wkrótce ..

Dziękuję Doniu. Jak będziesz w okolicy to zapraszam na kawusie
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
Katarzyna13 19:59, 04 maj 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
paulina_ns napisał(a)
Kasia piękne masz widoki z tarasu, nie dziwię się,że kupiliście w takim miejscu działkę.

A co do bzu na razie nie mam jeszcze co zrywać do wazonu

Dziękuję Paulinko.
Widziałam że już już powolutku na twoim tarasie zaczyna widać lato. Mam na myśli kwiaty w doniczkach. Kusi mnie jak co roku żeby sezon na skrzynki balkonowe już otworzyć ale tradycyjnie ruszam po zimnej zośce.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
paulina_ns 20:13, 04 maj 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Katarzyna13 napisał(a)

Dziękuję Paulinko.
Widziałam że już już powolutku na twoim tarasie zaczyna widać lato. Mam na myśli kwiaty w doniczkach. Kusi mnie jak co roku żeby sezon na skrzynki balkonowe już otworzyć ale tradycyjnie ruszam po zimnej zośce.


Tak u mnie już lato w pełni w donicach posadzone już pelargonie, Dalia, werbena zwisajaca no i jeszcze są wiosenne bratki i stokrotki
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Katarzyna13 20:37, 04 maj 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Paulinko oj chce juz się tych kolorów na tarasie, chce.
Dzisiaj biegusiem po pracy wpadłam do sklepu po koperek bo akurat brakło do obiadu i oto z czym wróciłam

I co ja teraz mam mezusiowi powiedzieć?
Zaczęłam od tego, że widziałam piękne szpileczki (co bylo najprawdziwszą prawdą ) takie czarne że skórki. I że niestety ich nie kupiłam. A on na to - jak ci się podobały a nie masz to trzeba było kupić. Teren obadany jutro muszę się mu przyznać że zamiast szpileczek kupiłam bukszpany
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
paulina_ns 20:41, 04 maj 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Katarzyna13 napisał(a)
Paulink oj chce juz się tych kolorów na tarasie, chce.
Dzisiaj biegusiem po pracy wpadłam do sklepu po koperek bo akurat brakło do obiadu i oto z czym wróciłam

I co ja teraz mam mezusiowi powiedzieć?
Zaczęłam od tego, że widziałam piękne szpileczki (co bylo najprawdziwszą prawdą ) takie czarne że skórki. I że niestety ich nie kupiłam. A on na to - jak ci się podobały a nie masz to trzeba było kupić.


Oj tak o jakie piękne zakupy, niech zdrowo rosną! Teraz już tak będzie, zamiast bucikow będą bukszpany .
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Pola 09:15, 05 maj 2016


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Kasiu, witam sąsiadkę....bardzo się cieszę że mnie znalazłaś....obejrzałam twoje początki, oj fajnie jest tworzyć i cieszyć się każdą roślinką. Widok z tarasu boski i nie dziwię się, że kupiliście tam działkę.
Ja też mam wąski ogród i tworzony jest od nowa od 5 lat.....poprzedni był tworzony bez pomysłu i wszystko zostało wycięte.
To co mogę ci doradzić to.....zastanów się nad charakterem swojego ogrodu, jaki ma być, następnie zrób sobie plan całości nasadzeń, czyli kształt rabat, ścieżek.....mój ogró jest podzielony na tzw pokoje....fajnie to wygląda przy wąskiej działce.
Nie sadź roślin przypadkowych bo będziesz po latach niezadowolona, nie popełniaj mojego błędu szkoda kasy.
Danusia wszystko opisała w swoich artykułach, jak zacząć....mój ogród jest robiony dzięki jej wskazówką.
Kasiu, zaprasżam Cię do siebie na oględziny chętnie Cię będę gościć na kawce....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Kacha123 13:58, 05 maj 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Fajne kulasy Ci się przykleiły razem z tym koperkiem
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Katarzyna13 22:08, 05 maj 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
paulina_ns napisał(a)


Oj tak o jakie piękne zakupy, niech zdrowo rosną! Teraz już tak będzie, zamiast bucikow będą bukszpany .

Dziękuję Paulinko.
Zmagałam się z ich zakupem już dwa lata. I w końcu je mam!!! Jupiiiiii pierwsze kulki
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
Katarzyna13 22:08, 05 maj 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Kacha123 napisał(a)
Fajne kulasy Ci się przykleiły razem z tym koperkiem

Dzięki
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies