Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Daleki od ideału.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Daleki od ideału.....

sylwia_slomc... 11:54, 08 lip 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81994




Jeszcze raz dzięki Kochana za cudowny dzień w Twoim niezwykle romantycznym ogrodzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 15:41, 08 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
Jeszcze raz wyrażę zachwyt nad ogrodem piękny.

A ta różyczka szczególnie wpadła mi w oko
Anitka napisał(a)


____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ElzbietaFranka 18:07, 08 lip 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
anpi napisał(a)



Rzeczywiście piękny ogród. Bogactwo roślin kwitnących. Dobierasz i łączysz te rośliny i ekstra wyglądają.
Widzę kocimiętkę niska jaka to odmiana. Bo też zrobiłam zakupki i może też taki efekt osiągnę.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kordina 18:15, 08 lip 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4746
Westchnę tylko głęboko - och... bo brak słów.
Ciekawie jest obejrzeć ten sam ogród różnymi oczyma
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
agapant 22:19, 08 lip 2022


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1308
anabuko1 napisał(a)
Nawet nie wiedziałem,że tak dawano coś tu ogrodowego było ..a raczej w tym roku pusto.
Hmm, to dobrze,ze Agnieszka- gospodyni tegoż wątku i wspaniałego ogrodu i uwierzcie mi idealnego w każdym calu zorganizowałam spotkanie ogrodowe w dzisiejszą piękną niedzielę
Dziękuję Aguś za zaproszenie za mile spędzony czas i wszystkim wesołym , zakręconym naszym pięknym dziewczynom- ogrodniczkom dziękuję za wesoły miły niedzielny wspólnie spędzony czas.

Ogród Agnieszki jest wyjątkowy z niepowtarzalną duszą.
Dużo prześlicznych róż, szałwii, czosnków i tysiąca innych pięknych roślin.

Ania dziękuję za relacje i tyle miłych słów o moim ogrodzie.
Początek roku nie należał do łatwych ale lato to dla mnie jeszcze na długo będzie miłym wspomnieniem. To między innymi Twoja zasługa ale o tym później.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
agapant 22:26, 08 lip 2022


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1308
Betka napisał(a)
I ja dziekuje ! Dzisiaj tak się na oglądałam twoich róż że jak wróciłam do domu to Google tylko furczało
Mało tego zamówienie ma dotrzeć do 7 dni trzeba robić miejsce w ogrodzie Aga nie jadę do ciebie więcej......oczywiście żartuje!
Jestem zauroczona twoim ogrodem no coś pięknego stworzyłaś wraz z mężem CUDO!!!

Miło było spędzić z Wami wszystkimi czas

Beatka ja bardzo dziękuję z Twoją obecność. Musisz pokazać tutaj relacje z karczowania trawy i pięknych kształtów rabat które powstał po naszym spotkaniu. Humor zawsze Tobie dopisuje i rozpiera energia, taką Cię lubimy.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
agapant 22:40, 08 lip 2022


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1308
anpi napisał(a)
Aguś, dziękujemy Wam za zorganizowanie spotkania w Waszym cudnym ogrodzie( szczególne ukłony dla mamy za jej pomoc w "przyziemnych" przygotowaniach!)
Dzięki Wam niedziela była pełna wszelakich doznań wizualnych, smakowych i zapachowych( aromaterapia różami!) nie licząc śmiechoterapii towarzyskiej!!!
Piękny ogród, ciekawe kompozycje roślin, wyszukane dekoracje i różne smaczki ozdobne w ogrodowych zakątkach! Zaplanowany i wzorowo zorganizowany warzywniak, pełen już dorodnych warzyw i zapowiadajacych kwitnienie dalii innych różnych kwiatów upiększajacych ten smakowity zgon!!! Pełen szacunek dla włożonej Twojej i ema pracy, serca i Twojej artystycznej duszy!
Oczywiście po wizycie u Ciebie, potrzebuję więcej róż!!!, a póki co lecę dokarmiać moje, bo jakoś zbladły w porównaniu do Twoich Ale takie spotkania dają dodatkowego powera do prac w swoim ogrodzie!
Buziaki dla Was za ten przemiły czas!!! I wszystkich Waszych gości, za te wesołe chwile, pogaduszki, uśmiechy, wymianę doświadczeń i zielone wymianki.

Ania Ty jesteś moim motorem, Twoje zdjęcia są miodem dla mojego serca. Dziękuję że mogę Cieszyć się Twoją obecnością. A to kilka Twoich zdjęć.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
agapant 22:42, 08 lip 2022


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1308
Kordina napisał(a)
Tytuł Twojego wątku wprowadza w błąd, powinien brzmieć "Ogród idealny", no ostatecznie "Ogród prawie idealny"


Dziękuję za komplementy, chyba czas na zmianę.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
agapant 22:47, 08 lip 2022


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1308
abiko napisał(a)
Agnieszka, ślicznie dziękuję za zaproszenie i za spędzony czas. Takie spotkania zawsze ładują baterię a jeszcze w Twoim pięknym wymuskanym ogródku to już całkiem
Masz cudne rabaty, piękne i zdrowe róże.. uroczo urządzony ze smakiem dom.. a o warzywniku nie wspomnę.. bo zazdro

Zdjęć nie mam, bo nie zabrałam aparatu.. ale dziewczyny pokazały piękno Twojego ogrodu.
Ściągam - wiem,że nie pierwsza i nie ostatnia, patent na kranik


Aga dziękuję że znalazłaś czas na spotkanie, wiem że jesteś cały czas w niedoczasie.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
agapant 22:56, 08 lip 2022


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1308
Anitka napisał(a)
Agnieszko dziękuje za zaproszenie do Waszego cudnego ogrodu. Przejrzałam sobie zdjęcia z ostatniej wizyty i widać, że ogród, który był i tak już śliczny został jeszcze bardziej dopieszczony. Każdy fragment dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Wiele uroczych, klimatycznych zakątków, smaczków, dekoracji. Przepiękne, klasyczne kompozycje roślinne ale też wiele nietuzinkowych połączeń. I nie sposób nie zwrócić uwagi na warzywniak. Cudny. Wszystkie zmiany na plus. Ogromu pracy naprawdę przyniósł niesamowity efekt. Możecie być z siebie bardzo dumni. A tak jak dziewczyny piszą tytuł wątku teraz nijak nie pasuje. Buziaczki dla Was i wszystkich pozostałych gości.

Anitka Ty dołożyłaś kolejną piękną dekorację, dziękuję. Twoje wyczucie piękna jest tak biskie mojemu.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies