Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tonący w bieli

Pokaż wątki Pokaż posty

Tonący w bieli

Makao_J 22:55, 06 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
A no i gratuluję zbiorów bo po prostu oniemiałam
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
BasiaLT 08:12, 07 lip 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Bardzo dużo się u was dzieje. Pięknie wszystko rośnie i owocuje. Aż miło popatrzeć. Pieski słodziaki.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Dominika11 08:16, 07 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
pieski w basenie mnie rozwaliły słodziaki
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
aniasmyk 09:40, 07 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Aniu tak, trzeba ją zanurzyć i dać się napić, jak ocieknie to zawieszasz i jush tak jak ze storczykami

Kupa to był szok połowa poszła na kompost bo wyczytałam, że tak można drugą połowę zalałam wodą i zostawiłam. Fermentowała strasznie, mnóstwo much... bałam się czy mogę taką podlać pomidory... odziedziczyłam żeliwną wannę po wujku, który też hodował pomidory (przejęłam interes ) i taką gnojóweczkę wlałam do wanny pełnej wody, smród okropny, rozcieńczenie chyba większe niż powinno być, ale lepiej tak niż spalić... teraz tym podlewam pomidorki. Chyba im pasuje

Pomidorki na zewnątrz to Silvery Fir Tree, mają zupełnie inne liście, są niskie (60cm i kończą), nadają się do doniczki i są dla początkujących.
http://www.pomidorlandia.pl/pomidor-silvery-fir-tree.html
Proszę

Pieski to moje miłości <3 <3

____________________
Ania Tonący w bieli
Makao_J 10:47, 07 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
aniasmyk napisał(a)
Aniu tak, trzeba ją zanurzyć i dać się napić, jak ocieknie to zawieszasz i jush tak jak ze storczykami

Kupa to był szok połowa poszła na kompost bo wyczytałam, że tak można drugą połowę zalałam wodą i zostawiłam. Fermentowała strasznie, mnóstwo much... bałam się czy mogę taką podlać pomidory... odziedziczyłam żeliwną wannę po wujku, który też hodował pomidory (przejęłam interes ) i taką gnojóweczkę wlałam do wanny pełnej wody, smród okropny, rozcieńczenie chyba większe niż powinno być, ale lepiej tak niż spalić... teraz tym podlewam pomidorki. Chyba im pasuje

Pomidorki na zewnątrz to Silvery Fir Tree, mają zupełnie inne liście, są niskie (60cm i kończą), nadają się do doniczki i są dla początkujących.
http://www.pomidorlandia.pl/pomidor-silvery-fir-tree.html
Proszę

Pieski to moje miłości <3 <3


Wiedziałam że dowiem się czegoś nowego i tym gooowienku. Że pod pomidorki - do zapamiętania - bo sąsiad ma duuużo gołębi więc i tego srebra też. Pomidorki na listę zakupów przyszłorocznych. Dzięki
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
malkul 10:51, 07 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
obornik gołębi jest świetnym naowozem
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
koti 12:08, 07 lip 2016

Dołączył: 16 wrz 2014
Posty: 29
aniasmyk napisał(a)
Jałowce zostały eksmitowane od mojej mamy i dostały nowy dom na naszej skarpie





Witam!
jaka to odmiana jałowca? czy mocno brzydnie zimą?
pozdrawiam
aniasmyk 13:41, 07 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Aniu cieszę się że mogłam pomóc

koti to jałowiec płożący Golden Carpet. Nie potrafię teraz przywołać w pamięci jego zimowego looku ale chyba tylko trochę traci barwę.
U Kapiasów mają z niego boski dywan
____________________
Ania Tonący w bieli
Kasia_CS 14:49, 07 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ale fajna latająca paproc Skarpa tez będzie świetna, super te jalowce. Lubię te zlote odmiany we wszystkich roślinach, bo mega ożywiają zieleń
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Karol99 14:53, 07 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Kurcze, właśnie wczoraj o nim dyskutowalismy, a tu gotowa inspiracja
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies