Gdzie jesteś » Forum » Domowe » Aplikator z odżywka do storczyka

Pokaż wątki Pokaż posty

Aplikator z odżywka do storczyka

sylwia_mosinska 10:07, 29 maj 2016


Dołączył: 02 sie 2014
Posty: 8
Witam
Czy ktoś może używał w/w aplikatorow z odzywką ?
Gardenarium 10:18, 29 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77310
Oszołomstwo, niekoniecznie pomaga i wzmaga cokolwiek. Reklama w tv przekracza wszelkie granice i chyba ma to odzwierciedlenie w cenie. Nic nie zastąpi prawidłowej pielęgnacji.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Aga 12:15, 29 maj 2016


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Witam ja używam takiego aplikatora od miesiąca hmm storczyki kwitną. Myślę ze napewno coś daje taka odżywka. Kazda roslina potrzebuje odzywki .
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
sylwia_mosinska 20:24, 29 maj 2016


Dołączył: 02 sie 2014
Posty: 8
Aga napisał(a)
Witam ja używam takiego aplikatora od miesiąca hmm storczyki kwitną. Myślę ze napewno coś daje taka odżywka. Kazda roslina potrzebuje odzywki .


A jak Pani podlewa po tej odzywce tak jak zwykle przez namaczanie czy podlewanie z góry? Ja normalnie stosuje kąpiele tylko zastanawiam się jak podlać storczyki po tej odzywce.
Pozdrawiam
Aga 07:23, 12 cze 2016


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
sylwia_mosinska napisał(a)


A jak Pani podlewa po tej odzywce tak jak zwykle przez namaczanie czy podlewanie z góry? Ja normalnie stosuje kąpiele tylko zastanawiam się jak podlać storczyki po tej odzywce.
Pozdrawiam

Kiedyś moczylam storczyki w misce teraz leje wodę normalnie z gory.
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies