Gdzie jesteś » Forum » Ochrona przed chorobami i szkodnikami » Surfinia -małe czarne robaczki

Pokaż wątki Pokaż posty

Surfinia -małe czarne robaczki

Gostta 21:29, 23 cze 2016

Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 1
Witam. Mam problem z małymi czarnymi robaczkami na surfiniach. Są malutkie jak przecinek a w przybliżeniu wyglądają jak szczypawki.
Może ktoś miał doświadczenie z takimi niszczycielami. Kwiatki mi słabna i żółkną. Pozdrawiam
16:21, 13 lip 2016
u mnie plaga tego ...pierwszy raz widzę ...mam na szybach ...na drzwiach i do ciała tez to lgnie

http://www.faktykaliskie.pl/wiadomosci/laskocza-i-irytuja-jak-poradzic-sobie-z-przecinkami,4704.html

nie wiem co z tym zrobić?
Mazan 22:35, 13 lip 2016

Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 4141
Na wciornastki /przylżeńce/ w domowych warunkach można spróbować szare mydło, mydła ogrodnicze do zwalczania szkodników, Prowado Plus czy roztwory podane przez mnie /roztwór tymolowy i jodowy/.



Pozdrawiam
____________________
Mazan - Walerek
adam_lupecki 18:05, 18 lip 2016

Dołączył: 18 lip 2016
Posty: 1
witam. i na moim parapecie pojawiły się podobne robaczki. wiem na pewno że ich wizytę zawdzięczam gołębią które zadomowiły się naszczycie domu, nad moim oknem.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies