Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moje marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje marzenie

22:42, 25 lip 2016
Szafran napisał(a)
Cześć Moniko. Widzę, że też wielkopolska


Tak, wielkopolska duza jest
Szafran 23:08, 25 lip 2016


Dołączył: 31 sie 2013
Posty: 90
Hej dziewczyny. Witaj Gosiu, Toszka, Aga, Paula

Winobluszcz był spleciony w kilka gałęzi a następnie w kolejne trzy główne. W miarę upływu wzrostu gałęzie się zrastały a na górze została uformowana kula, która jest przycinana. Pośrodku jest patyk, który podtrzymuje całą formę
Na zdjęciu widać jeszcze trzy dęby, które jesienią będą przesadzone na swoje miejsce z przodu posesji. Urosły niesamowicie jak ja je przesadzę heh



____________________
Szafran Szafranowy ogród Moje marzenie ...
Makusia 17:51, 28 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Witam się i ja
Śliczna ławeczka- rewelacyjna. Rabatka z robiniami mi się tam podoba, ale rozumiem potrzebę zmiany
A dęby to sa jakieś "rasowe"?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Szafran 20:05, 28 lip 2016


Dołączył: 31 sie 2013
Posty: 90
Makusia napisał(a)
Witam się i ja
Śliczna ławeczka- rewelacyjna. Rabatka z robiniami mi się tam podoba, ale rozumiem potrzebę zmiany
A dęby to sa jakieś "rasowe"?

Witaj
Przy zakupie powiedziano mi, że to dęby szpalerowe wykorzystywane często w parkach. Nie dawno znalazłam już dość spore drzewo, które osiągnęło ogromne rozmiary, nie było przycinane. Wygląda zjawisko Załączam zdjęcie

____________________
Szafran Szafranowy ogród Moje marzenie ...
sylwik69 20:30, 28 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Witam się i ja!tło w ogrodzie już masz i ładny trawnik,meble wprowadzają klimat.Biały ogród-będzie cudnie!

A jaka to część Wielkopolski,może mamy do siebie niedaleko?
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Filemon24 21:06, 28 lip 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
hej jeśli podobają ci się romantyczne ogrody angielskie to musisz obejrzeć ogród mojej koleżanki Monki Ogród na wichrowym wzgórzu
https://www.google.pl/search?q=przywrotnik&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi22oab6pbOAhWMHxoKHXfTDx4Q_AUICCgB&biw=1366&bih=657#tbm=isch&q=ogr%C3%B3d+na+wichrowym+wzg%C3%B3rzu&imgrc=vl6cAl8r68aXsM%3A
____________________
Szafran 22:17, 28 lip 2016


Dołączył: 31 sie 2013
Posty: 90
Filemon24 napisał(a)
hej jeśli podobają ci się romantyczne ogrody angielskie to musisz obejrzeć ogród mojej koleżanki Monki Ogród na wichrowym wzgórzu
https://www.google.pl/search?q=przywrotnik&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi22oab6pbOAhWMHxoKHXfTDx4Q_AUICCgB&biw=1366&bih=657#tbm=isch&q=ogr%C3%B3d+na+wichrowym+wzg%C3%B3rzu&imgrc=vl6cAl8r68aXsM%3A

Witaj
Dziękuję za podpowiedź już biegnę oglądać
Byłam i oniemiałam z zachwytu. Jest piękny
Polecam wszystkim warto zobaczyć
____________________
Szafran Szafranowy ogród Moje marzenie ...
Dominika11 11:23, 30 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Witam i ja
widzę, że zapowiada się fajnie
a te robinie jak dla mnie są suuuuuuper, no ale to twój ogród
będę zaglądać i śledzić Twoje zmiany ogrodowe
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
sylwik69 10:12, 31 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
To faktycznie nie mieszkamy daleko od siebie,fajnie byłoby stworzyć jakąś grupę wsparcia i spotykać się,tak jak robią to dziewczyny z Dolnego Śląska.
Gdzie zaopatrujesz się w rośliny?masz jakieś sprawdzone miejsce?
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Szafran 17:08, 04 sie 2016


Dołączył: 31 sie 2013
Posty: 90
Witaj Dominiko
Sylwio bardzo chętnie się spotkam. Ale również zapraszam
W roślinki zaopatruję się w miejscowej szkółce. Wczoraj byłam w Tarnowie Podgórnym w Centrum Ogrodniczym Jucca. Kupiłam lawendę i też jestem zadowolona. Natomiast większość szmaragdów wyhodowałam sama z gałązek, które wystawały z za płotu sąsiada. To samo się dotyczy bukszpanów. Narobiłam sadzonek z dużego "krzaka", który rósł u rodziców gdzieś z tyłu w ogrodzie


Jest piękna lecz trochę zwiędnięta bo zapomniałam podlać Ale właśnie jest burza i pada Lawenda będzie rosła z przodu posesji wzdłuż chodniczka, który właśnie powstaje.

Z racji tego, iż byłam zmuszona z uwagi na formowanie ternu zlikwidować swój prowizoryczny ogródek przesadziłam miętę w doniczkę



____________________
Szafran Szafranowy ogród Moje marzenie ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies