Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moje marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje marzenie

Szafran 19:25, 14 sie 2016


Dołączył: 31 sie 2013
Posty: 90

Po lewej stronie (9) chciała bym stworzyć dużą rabatę gdzie będą rosły brzozy, iglaki... a między nimi białe i niebieskie kwiaty... efekt łąki...
Chciała bym też wkomponować tam ławeczkę i sama nie wiem co jeszcze ....
Dziewczyny może jakaś podpowiedź?
____________________
Szafran Szafranowy ogród Moje marzenie ...
anbu 11:15, 17 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Szafran napisał(a)




Widzę, że masz moje kochane umbry
Fajny pomysł na dodatkowe kwadraty bukszpanowe wokół nich
____________________
Ania Ogród Ani :)
Szafran 16:25, 17 sie 2016


Dołączył: 31 sie 2013
Posty: 90
Już ktoś mi podpowiadał ale jeśli się zdecyduję to już nie w tym roku
____________________
Szafran Szafranowy ogród Moje marzenie ...
iwka 16:59, 17 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Witaj Szafranku fajnie poczynasz sobie w ogródku mi bardzo podoba się pomysł z lawendą, nawet można by całą rabatę nią obsadzić i uważam, że zimą wcale brzydko nie wygląda. Zobacz jakie fajne poduchy tworzy pod kołderką śniegu

____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
MirellaB 07:51, 18 sie 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Lawenda przy chodniku dla mnie nie bardzo. Osobiście boję się ukąszeń bzyczków i bym się bała tam chodzić.

Zajrzyj do wątku Joli "Ogród wśród pól i wiatrów" Ma sporo ścieżek fajnie obsadzonych.

Madżenka z kolei ma obwódki bukszpanowe, a w nich hortensje. Czy u Ciebie obwódka i hortki by się zmieściła w kwadratach murowanych?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
sylwik69 17:04, 22 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Pięknie się robi!bukszpan i lawenda to jest to!a może jakąś trawkę do kompletu?murowane otoczki drzew robią wrażenie..
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
goska 18:25, 22 sie 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Ja w tym roku dosadziłam do lawendy rózowe róze okrywowe i miskanta. Liczę na piękne połączenie i czekam aż się róże rozrosna.
____________________
gosia
Makusia 20:01, 22 sie 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Noooo! Super kwafraciki przy umbrach i super umbry.
Bukszpan w kwadratach będzie wygladał świetnie-ale będzie elegancko!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Szafran 08:27, 23 sie 2016


Dołączył: 31 sie 2013
Posty: 90
Witam was dziewczyny po-wakacyjnie
Wszystko co dobre szybko się kończy Czas zabrać się do pracy.
Iwka faktycznie śliczne poduszeczki. Tylko żeby śniegu u nas nie zabrakło. Miło, że do mnie zajrzałaś zapraszam ponownie
Mirelko zajrzałam do wątku Joli "Ogród wśród pól i wiatrów" podobał mi się. Byłam też u Madżenki. Przy tej okazji urodziły się kolejne pomysły. Ja też się boję bzyczków ale nie mogę się powstrzymać przed wsadzeniem tam lawendy i tak chyba zrobię.
Sylwik69 Dziękuję Masz rację trawy koniecznie zagoszczą w moim ogrodzie jeszcze nie wiem jakie ale będą.
Gosiu też planuję posadzić róże na lawendowej rabacie
Makusia bałam się tej cegły wokół umbr. Ale chyba nie potrzebnie wyszło całkiem fajnie. Koniecznie obsadzę je bukszpanem. Po cięciu bukszpanu z rabaty z robiniami narobię sadzonek
Domówiłam cegły i powstaną jeszcze trzy kwadraty w które wsadzę dęby Gdzieś po drodze trafiłam na wątek Marka i jego "ogród średniowieczny i nie tylko " , który również zrobił na mnie wrażenie.
To niesamowite odwiedziłam kilka ogrodów poczytałam rady i od razu zmienił mi się światopogląd na własny ogród. Nie wiem co z niego jeszcze wyjdzie ale kilka pomysłów już mam. Miłego dzionka dziewczyny. Bardzo się cieszę że tu trafiłam
Dziewczyny po odwiedzinach waszych ogrodów stwierdzam, że zakochałam się w jeżówkach, trawach, kocimiętce, werbenie, lawendzie, czosnku i kto wie w czym jeszcze
____________________
Szafran Szafranowy ogród Moje marzenie ...
asiak 10:53, 23 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ja też tak mam... zakochałam się w roślinach, których, wydawało mi się, że nie lubię
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies