Gdzie jesteś » Forum » Powitania » witam i pozdrawiam

Pokaż wątki Pokaż posty

witam i pozdrawiam

radoslaw_gos... 20:39, 15 sie 2016

Dołączył: 02 sie 2016
Posty: 15
Witajcie
Od roku jestem posiadaczem ogrodu ale na poważnie zająłem sie nim w tym roku a wasz portal to dla mnie kopalnia wiedzy
Pozdrawiam
Radek
Gardenarium 20:41, 15 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję, na moim portalu przejdziesz kurs ogrodnictwa w przyspieszonym tempie. Ja tego nie miałam - do wszystkiego doszłam sama.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
radoslaw_gos... 21:23, 15 sie 2016

Dołączył: 02 sie 2016
Posty: 15
ups
Gratuluje wiec Tobie wiedzy i dziękuje za chęć dzielenia się nią z innymi
Radek
Gardenarium 14:10, 16 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ups, bo wyjdę na samochwałę, ale zaczynałam tutaj sama (od strony informatycznej wielki i całkowity wkład wnosi Ronin). Na kurs ogrodnictwa zapraszam do moich artykułów, które możesz znaleźć na stronie głównej, forum to nie jedyne miejsce czerpania wiedzy i inspiracji, sa nimi przede wszystkim artykuły pod tagami, a także liczne publikacje w pismach ogrodniczych i wnętrzarskich a także książka "Jak zaproejktować ogród marzeń" - http://www.multicobooks.pl/hobby/ogrod/jak-zaprojektowac-ogrod-marzen_9140.html

Zapraszam do lektury.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 14:20, 16 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przez te ponad 6 lat na forum przybyło wielu specjalistów w różnych dziedzinach, którzy podobnie jak ja poświęcają swój prywatny czas na wspomaganie innych.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies