Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Dorota123 22:39, 15 kwi 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Aurę mamy podobną, czyli śnieg i deszcz. Z deszczu się cieszę, bo u mnie piach i ja już podlewałam w ogrodzie. Ładnie kwitną Ci kwiatuszki wiosenne. Te pierwsze zawsze najbardziej cieszą.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Milka 08:20, 16 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasia, no różnica w wiośnie jest, też sobie porównywałam. Ale i tak duzo u ciebie kwitnie i na błysk wszystko zrobione.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kasiek 17:09, 16 kwi 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Dorota123 napisał(a)
Aurę mamy podobną, czyli śnieg i deszcz. Z deszczu się cieszę, bo u mnie piach i ja już podlewałam w ogrodzie. Ładnie kwitną Ci kwiatuszki wiosenne. Te pierwsze zawsze najbardziej cieszą.


Zimno okrutnie, kot ani myśli nosa wystawić za drzwi, wszystko stoi... Dobrze tylko że nie ma mrozu.
Z deszczu ja tez się ciesz bo tez mam słaba glebe przy drzewach i w zeszłym roku non stop podlewałam. Kwiecie potrzebuje tylko kilka dni ciepła, ale gdzie to ciepło
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 17:18, 16 kwi 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Milka napisał(a)
Kasia, no różnica w wiośnie jest, też sobie porównywałam. Ale i tak duzo u ciebie kwitnie i na błysk wszystko zrobione.


U Ciebie zawsze było nieco cieplej, ale teraz zimnica dotarła już wszędzie
Nie mam wielkiego ciśnienia bo wszystko zrobione, chciałabym tylko wygrzać się na leżaku
Dotarłam do fotek z zakamarka ogrodu gdzie był kompostownik a teraz domek narzędziowy. To była główna zmiana w tym roku na wiosnę


____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Ewa777 19:57, 16 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Teraz po deszczach ziemia będzie wilgotna, przyjdzie ociepleni i rośliny ruszą
U mnie też padało wczoraj cały dzień, a dziś kilka godzin
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Alija 20:55, 16 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
U mnie wody już w nadmiarze, dobrze, że śnieg już stopniał. Tylko już tęskni się za słońcem, a prognozy kiepskie. Pozdrawiam
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
kasiek 19:49, 17 kwi 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ewa777 napisał(a)
Teraz po deszczach ziemia będzie wilgotna, przyjdzie ociepleni i rośliny ruszą
U mnie też padało wczoraj cały dzień, a dziś kilka godzin


Jest wilgotna, i to super, marzę za ciepełkiem ale z deszczu się ciesze
Jest soczyście i zielono, wsadziłam żonkile z saloniku do ziemi

Nowa kalina na miejscu
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:52, 17 kwi 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Alija napisał(a)
U mnie wody już w nadmiarze, dobrze, że śnieg już stopniał. Tylko już tęskni się za słońcem, a prognozy kiepskie. Pozdrawiam


Dlatego by nie popaść w melancholie przepadłam w szkółce
Kalina Candidissium - pomyliłam ja z wawrzynkiem, ale kwitnie w terminie jak oczary - od grudnia - czad

Suchodrzew Lemon Beuty

Pstrokate barwinki i pierwiosnki główkowe
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Alija 12:01, 18 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Zakupy super, piękne roślinki! Dla mnie też na poprawę humoru
bardzo dobrze działa wizyta w szkółce i nawet bardzo niewielkie zakupy.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
eVka 12:06, 18 kwi 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kasiek napisał(a)


Dlatego by nie popaść w melancholie przepadłam w szkółce
Kalina Candidissium - pomyliłam ja z wawrzynkiem, ale kwitnie w terminie jak oczary - od grudnia - czad

Suchodrzew Lemon Beuty

Pstrokate barwinki i pierwiosnki główkowe

Jak ja wiem kiedy wpaść do Ciebie Cudne zakupy, ja jutro się wybieram do szkółki i doczekać się już nie mogę
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies