Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

kasiek 09:45, 18 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
07_Rene napisał(a)
Kasiu, też uważam, że jesteś świetna w tworzeniu swojego ogrodu. Jak trafiłam na forum, Twój ogród był jednym z pierwszych, który przewertowałam od deski do deski


Mam nadzieje że nie wyszczam na chwalipiętę.. Ale te słowa są jak moja mantra na smutne chwile
Dzięki za odwiedziny, postaram się nie zawieść, teraz łatwiej będzie nadgonić wątek bo będę duuużo rzadziej.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 09:56, 18 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
ryska napisał(a)
Też pamiętam jakie piorunujące wrażenie zrobił na mnie Twój ogród jak go odkryłam na forum, więc i mnie nie może zabraknąć w nowym wątku


katel napisał(a)
Melduję się i ja , będę podziwiać kolejne dopieszczenia ogrodu.


Mala_Mi napisał(a)
I ja tu byłam....... realnie i wirtualnie... podpisuję listę obecności


Bardzo mi miło, te wpisy to jak promyczki słońca w pochmurny dzień
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
zawitka 10:06, 18 wrz 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14044
Kasia wpadłam i ja w ten cudny tajemniczy ogród Zawsze w nim można na czymś oko zawiesić.Te drzewa i zielone roślinki poprzetykane kolorami pozwalają odpocząć .Pozdrawiam /wypatrzyłam laurkę a jak!!!!!!/
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
kasiek 10:08, 18 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
eee_taam napisał(a)
zapisałam sie i ja każdy lubi niespodzianki

PS. już malujesz domek na kolor konewki ?


Nie i na razie zwolniłam z ogrodem, jest szkoła i duuuuzo nauki... Zresztą dałam sobie teraz luz i dużo podziwiam jesiennych zaczątków, mam fury ptaków i bardzo zabawnie je obserwować. Dojrzałam do leżaka - sukces
Może w listopadzie mnie najdzie, nie wiem - wiem jednak że muszę mieć oddech, albo inaczej czas by podziwiać a nie tylko pracować
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 10:09, 18 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
zawitka napisał(a)
Kasia wpadłam i ja w ten cudny tajemniczy ogród Zawsze w nim można na czymś oko zawiesić.Te drzewa i zielone roślinki poprzetykane kolorami pozwalają odpocząć .Pozdrawiam /wypatrzyłam laurkę a jak!!!!!!/


No ba - a widziałaś jaka gigantka? 3 razy przesadzana, jest nieziemska!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 10:37, 18 wrz 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj Słoneczko . Jestem i ja - inaczej być nie może . W Twoim ogrodzie jestem niezmiennie zakochana od samego początku, a uczucie wciąż się umacnia .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
AgnieszkaW 10:49, 18 wrz 2016

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kasiu, nawet nie wiesz, jak zazdroszczę (w sensie pozytywnym!) spotkania z Danusią. To musiało być niezwykle przyjemne przeżycie, a ogród Tworzysz naprawdę piękny, widać u Ciebie niesamowitą dojrzałość ogrodową. Buziaki
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Joku 11:09, 18 wrz 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Zazwyczaj zaglądam po cichu, lubię twój ogród i twój wątek (wątki, teraz już 3). Piszesz że będziesz rzadziej, więc dla mnie nadzieja że nadążę .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
an_tre 12:24, 18 wrz 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
Kasiu w twoim ogrodzie jest tajemniczo czarodziejsko i swojska i te tryskająca energią i radością : P
ślę pozdrowienia
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Agania 23:40, 18 wrz 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Cudowny wstęp do nowego wątku...Ty i Danusia
Papużkowa rodzina po stracie rodzica, też zaczyna nowy rodział
Kasiu życzę Ci kolejnych sukcesów w sferze nie tylko ogrodowych satysfakcji, Twój ogród przyciąga mnie zawsze, ma w sobie magię płynącą od serca i z Twojej pasji
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies