Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

kasiek 10:33, 06 lut 2022


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
I na koniec
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Magleska 20:11, 06 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18517
Kasiu u Ciebie i przedwiośnie wygląda pięknie
ja też miałam ochotę na prymulki ,ale jeszcze się wstrzymałam ,żeby nie chować co chwilkę ....poza tym nie mam gdzie ich chować ,w domu za ciepło ,w domku ogrodnika za zimno .....ciekawe ,czy wytrzymałyby w takiej szklarence z folii co mam do wysiewów hmm
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Alija 20:39, 06 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8795
Kasiu, jaką Ty masz porę roku w ogrodzie??? Zielono, kwitnąco, pięknie przez cały rok.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
kasiek 19:34, 12 lut 2022


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Magleska napisał(a)
Kasiu u Ciebie i przedwiośnie wygląda pięknie
ja też miałam ochotę na prymulki ,ale jeszcze się wstrzymałam ,żeby nie chować co chwilkę ....poza tym nie mam gdzie ich chować ,w domu za ciepło ,w domku ogrodnika za zimno .....ciekawe ,czy wytrzymałyby w takiej szklarence z folii co mam do wysiewów hmm


Nie wiem Madziu, ja w saloniku mam ogrzewanie, słabe ale wystarczające więc szleje
Zreszta dzis byli alpiniści i ścieli orzecha

Mam gorę roboty ze sprzątaniem

A eMuś sie wyżywał tnąc - akurat to lubi

Z orzecha zostało niewiele, ale bardzo już bylł schorowany, łamał się i stanowił zagrożenie dla budynków.

Jak nie przezyje będzie pięknym pomnikiem dla bluszcza
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 19:37, 12 lut 2022


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Alija napisał(a)
Kasiu, jaką Ty masz porę roku w ogrodzie??? Zielono, kwitnąco, pięknie przez cały rok.
Pozdrawiam.


Ooo przedwiośnie i to zdecydowanie

Rabaty uprzątnięte w 80% . Muszę wcześnie bo krokusy juz duze i wychylają główki. W zeszłym roku czekałam do marca i bardzo je poniszczyłam.

Jutro cyknę więcej fotek
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 20:33, 12 lut 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasiu czytałam, świetny tekst, krótko i na temat, piękne zdjęcia, jesteś kopalnią pomysłów, ogrodowym kreatorem,iskierką
Już tęsknię za Twoim judaszowcem
Wiosna pędzi u Ciebie już masz pierwsze krokusy, wow
Mój eM też obiecał cięcie?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 20:43, 12 lut 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81991
O orzecha się nie martw odbije na pewnoNasz był obcięty do wysokości półtora metra i tak nawypuszczał, że teraz go stale kulkujęKorzenie zostały w ziemi i drzewo będzie je musiało wyżywić przez co będzie wypuszczało nowe gałęzie. Irenka tak przycięła też tulipanowca, też go teraz kulkuje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 09:22, 13 lut 2022


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Kasiu czytałam, świetny tekst, krótko i na temat, piękne zdjęcia, jesteś kopalnią pomysłów, ogrodowym kreatorem,iskierką
Już tęsknię za Twoim judaszowcem
Wiosna pędzi u Ciebie już masz pierwsze krokusy, wow
Mój eM też obiecał cięcie?


Dzieki Agaciu, pewnie mówisz o gazecie - tekst nie mój, sami zredagowali ale też mi się wydaje że krótko i na temat
Judaszowiec jeszcze czeka, ale juz niedługo.
EMusie maja ulubione zajęcia, juz widzę że mojego nie musze namawiać do cięcia, koszenia, zajmowania się elektroniką. To dużo , dajemy radę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 09:26, 13 lut 2022


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
O orzecha się nie martw odbije na pewnoNasz był obcięty do wysokości półtora metra i tak nawypuszczał, że teraz go stale kulkujęKorzenie zostały w ziemi i drzewo będzie je musiało wyżywić przez co będzie wypuszczało nowe gałęzie. Irenka tak przycięła też tulipanowca, też go teraz kulkuje


Nie będę po nim płakać, już bardzo był zbutwiały w środku, orzechód nie przejadaliśmy a ilość liście jesienia była powalająca. Jak odbije to będziemy go prowadzili w miare nisko.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Magleska 11:58, 13 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18517
Kasiu fajna akcja z orzechem
sprzątania nie zazdroszczę ,ale dasz radę
na rabatach porządeczek ....ja dopiero 3 mam w miarę uprzątnięte -mam nadzieje ,że będzie w miarę ładna pogoda ,bo od jutra mam tydzień wolnego i chcę działać

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies