Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

kasiek 20:28, 28 mar 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jesteś pewna, ze te żarnowce z przodu chcesz? One dekoracyjne sa tylko jak kwitną, potem już z tym kiepsko, ładnie wyglądają tylko pierwsze dwa sezony, potem taka miotła się robi i potrafią się wyłożyć, a przesadzeniem kłopot bo długi palowy system korzeniowy i nie lubią przesadzania i trudne jest


Zaryzykuje - strasznie mi tu pasuja
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:29, 28 mar 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
anpi napisał(a)
A tniesz Sylwia żarnowce po kwitnieniu ?

To juz wiem że trzeba ciąć
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:29, 28 mar 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
Aniu, teraz mam siewkę zmojego poprzedniego dopiero, bo niestety dwa sezony temu wymarzł całkiem. Ale ciełam co roku bo inaczej wicher by był ogromnych rozmiarów, już i tak mimo cięcia był pokaźny, powyżej pasa mi sięgał, a i naszerokość ograniczałam też bo bardzo rozkładał się na boki. Sadziłam na początku ogrodowania, ale chyba moja ziemia za żyzna dla niego była, one ładniejsze drobniejsze na jałowym, u sąsiadki na przeciwnym pagórku, aż tak jak mój nie rosną.

Moja siewka z przed dwóch lat w trawniku sie posiała i już jest powyżej kolan.


U mnie też żyzna będzie gleba - zresztą co za problem - zrobia się brzydkie to zmienię i już
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 20:31, 28 mar 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Doranma napisał(a)
Ogród pełny, a Ty jeszcze tyle krzaczków zmieściłaś, Ślicznie ☺☺☺


No ba - dzis kolejne - tym razem azalki japońskie bo mam do nich słabość - biała Adonis i czerwona Santa Maria

Dziś też upinałam zasłonki ale foty juz nie zrobiłam...
Postaram sie jutro ale czas teraz ze mną na wyścigi się pcha
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 06:51, 29 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasiu mój Percy Wiseman
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Iwonka 08:03, 29 mar 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
kasiek napisał(a)

Strasznie mnie napadło jak zobaczylam ofertę Obisia
Na przód altany poszły żarnowce, na boki rh


Nie poznam ogrodu jak w końcu na tę kawkę kiedyś dojadę Podoba mi się wszystko, a pomysł na jacuzzi rewelacja!!! Jedynie te żarnowce przemyśl jak Sylwia pisze, ładne są młode sadzonki wiosną. Przerabiałam je kiedyś i zrezygnowałam z posiadania, bo im starsze tym bardziej straszą. Nie mam pomysłu co w zamian, ale coś co cały rok byłoby dekoracyjne ponieważ to miejsce jest mocno widoczne.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
kasiek 18:30, 30 mar 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Kasiu mój Percy Wiseman


Dzieki Słońce piekny! - a masz kwitnącego?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 18:31, 30 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
kasiek napisał(a)


Dzieki Słońce piekny! - a masz kwitnącego?

Zaraz poszukam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 18:35, 30 mar 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Iwonka napisał(a)


Nie poznam ogrodu jak w końcu na tę kawkę kiedyś dojadę Podoba mi się wszystko, a pomysł na jacuzzi rewelacja!!! Jedynie te żarnowce przemyśl jak Sylwia pisze, ładne są młode sadzonki wiosną. Przerabiałam je kiedyś i zrezygnowałam z posiadania, bo im starsze tym bardziej straszą. Nie mam pomysłu co w zamian, ale coś co cały rok byłoby dekoracyjne ponieważ to miejsce jest mocno widoczne.


O widzisz - może w przyszły weekend? bo jutro mam tesciów a dzis się zajechałam i nie odpaliłam nawet kompa...
Żarnowce przemysle - ale nie teraz, teraz są ładne

Zmiany, robota, dopieszczanie Myslę że sie zaskoczysz
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:39, 30 mar 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)

Zaraz poszukam


Dzięki Kochana, ja juz wiem że będzie cudny
Tyle miejsc do odpoczywania tylko odpoczynku brak


W SPA zmiana daszku (tu jeszcze nie naciągniety), doszły też zasłonki, tylko jakuzzi jeszcze brak bo boje się nocnych przymrozków.

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies