Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Katkak 18:39, 24 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Albo szare też bybyły dajne, jak daszek
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 07:47, 25 mar 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Spa cudnie w oczku się odbija. Daszek fajny, nie taki krzykliwy jak niebieski. A kwiatki mocno, mocno bym robieliła, taki jasny bardzo niebieski. Nie aż tak kontrastowo. Nareszcie razem, co?


Nie był niebieski tylko zielony, akurat w odcieniu jakiego nie trawię Szary nie narzuca koloru. Wczoraj skończyłam w nim przeróbki krawieckie by pasował idealnie z wymiarem, mam sporo jeszcze pomysłów. Zresztą on nie jest na wieki bo i tak docelowo zrobię gont - ale na ten rok starczy
Kwiatki rozbielę aż mi się spodobają - lubię wyzwania

Nareszcie razem - i jacy szczęśliwi
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 07:48, 25 mar 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
W salonie kominkowym robi wrażenie żyrandol...w salonie SPA wszystko gotowe już tylko jacuzzii brakuje


A gdzie tam skonczone - Agaciu juz wypatrzyłam zasłonki, jeszcze po rodki jade bo teraz altanę muszę mocno osadzić w zieleni
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 07:48, 25 mar 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Albo szare też bybyły dajne, jak daszek


Lub białe jak klatki i osłonki na doniczki - spoko bedę kombinowac
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Mala_Mi 09:26, 25 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Boziu, a ja mam kilka razy większy ogród ..i ani jednej altany, a u Ciebie są aż 3.

Z przyczyn przyziemnych czasowo-finansowych tak zostanie.. ale wywaliłam trochę krzaków , może tam by coś zrobić??? Tak myślę nad zagospodarowaniem głupiego kąta..

Ale to odległe czasy....

Domek dziewczynek zniknął z horyzontu i placyk basenowy.. trza gdzieś chociaż jakuzi zmieścić Jak spa to spa na całego ..

Warzywniczek cudowny. Bardo mi się podoba. I mostek koło oczka.... i bramka z lustrem.. te 3 rzeczy teraz u mnie to numery pierwsze w twoim ogrodzie. To jakbym miała wybierać co mi się najbardziej podoba

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
kasiek 19:16, 25 mar 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Mala_Mi napisał(a)
Boziu, a ja mam kilka razy większy ogród ..i ani jednej altany, a u Ciebie są aż 3.

Z przyczyn przyziemnych czasowo-finansowych tak zostanie.. ale wywaliłam trochę krzaków , może tam by coś zrobić??? Tak myślę nad zagospodarowaniem głupiego kąta..

Ale to odległe czasy....

Domek dziewczynek zniknął z horyzontu i placyk basenowy.. trza gdzieś chociaż jakuzi zmieścić Jak spa to spa na całego ..

Warzywniczek cudowny. Bardo mi się podoba. I mostek koło oczka.... i bramka z lustrem.. te 3 rzeczy teraz u mnie to numery pierwsze w twoim ogrodzie. To jakbym miała wybierać co mi się najbardziej podoba



Aniu bo ja chciałam mieć salon (kominkowy), jadalnie (japoński) i łazienkę (SPA). Uwielbiam pokoje w ogrodzie
Jeżeli masz kąt i pomysł - to trzymam kciuki.

Ciesze się że jest kilka elementów które zapadają Ci w pamięc - każdy kto mnie odwiedza wybiera inne i to jest fantastyczne
Dziś łowy roślinne - nie miałam jak zrobić foci bo ostatnio przybywam do domu wieczorami - ale zakupiłam 2 wielkie rodki, 2 azalki białe, 3 azalki rózowe i 2 szczodrzeńce (białe). Uzupełniam miejsca po altanie i przy nowym SPA.

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Urszulla 21:42, 25 mar 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21795
Z takiego kurortu to chyba już nie wyjedziesz na wakacje
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 21:58, 25 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81794
Ale zakupy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 05:21, 26 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Super zakupy. Raj na ziemi, nie ogród
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 18:13, 26 mar 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Urszulla napisał(a)
Z takiego kurortu to chyba już nie wyjedziesz na wakacje


Na razie mam taki młyn w pracy że już myślę o wakacjach
A tak swoją droga to teraz wakacje będę miała codziennie po pracy
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies