Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Katkak 05:25, 23 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ciacho ze Shrekiem jest moim faworytem. Pewnie już zjedzone. Pewnie to dzieło Darii, mam rację? Pogoda coraz bardziej na spa Kasiu się robi. Pięknie pidopieszczałaś każdy szczegół.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Kasya 06:54, 23 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41865
Wszystko widzę pewnie z tydzień wcześniej niż u mnie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
kasiek 18:16, 24 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Iwonka napisał(a)


Kasiu życzę Tobie i Twoim Bliskim radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych Odpocznijcie, nacieszcie się sobą i budzącym się dookoła życiem
Masz rację, przed nami najpiękniejszy miesiąc maj... Cieszę się, że mam wtedy imieniny a miesiąc ten kojarzy mi się przede wszystkim z konwaliami z ogródka Babci
Czytałam, że nagrania się udały, pogoda sprzyjała twojemu ogródkowi. Teraz czekamy na emisję odcinka. Nie dziwię się, że ekipa była w szoku jaką metamorfozę przeszedł ogród. Ogrom pracy przede wszystkim twojej a efekty obłędne. Najbardziej podoba mi się oczywiście salonik ale też basen schowany w klimatycznym SPA Masz wszystko tak wysprzątane, że nic tylko odpoczywać teraz
Pozdrawiam cieplutko całą Rodzinkę i życzę wesołych Świąt Wielkanocnych


Dzięki Iwonko, wzajemnie
Kawał roboty za nami, jestem bardzo szczęśliwa że udało mi się pokonać takie wyzwanie i dokonać tylu zmian. Zaufałam sobie i własnym możliwościom.
Na odpoczynek przyjdzie czas
Cudownie rozkwitła magnolia

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:21, 24 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Kasiu piękne ujęcia z ogrodu...z magnolią moje ulubione...cudownie było spędzać czas Świąt w tak odnowionym ogrodzie
Jak się czuje pies Dora....całuję Was


Słyszałam kochana - strasznie się cieszę razem z Tobą Nasza rocznicowa magnolia świętuje z nami 12 lat

____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:27, 24 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Urszulla napisał(a)
Śliczne zakątki, dopracowane na maksa. Czerwień bardzo ożywia i u Ciebie jest idealna do ciemnej zieleni. Twój ogród ma już nie ten sam charakter jaki był przez pierwsze lata zmagań...powiedziałabym nowoczesny z zachowanymi jakby na pamiątkę elementami starego jego okresu.
Mnie najbardziej intryguje jak Ty potrafisz na takim małym obszarze dobrać drzewa bo jeszcze od tej strony nie analizowałam Twoich zakątków. A masz taki pełny ogród "w pionie i poziomie".


Dobre pytanie, powiem szczerze że zawsze kieruje się rozmiarami drzewa i pokrojem oraz tego czy można go formować. Mam kilka gigantów - np czeremcha z tyłu ogrodu - rosnie w parze z orzechem.

Bardzo dużo formuje drzew, a iglaste podkrzesuje.

masz rację, zmienił się styl na bardziej nowoczesny, i powiem szczerze - to dla mnie wspaniała zmiana, tchnie świeżością, innością - i tego mi było trzeba - nowego kierunku
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:32, 24 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Katkak napisał(a)
Ciacho ze Shrekiem jest moim faworytem. Pewnie już zjedzone. Pewnie to dzieło Darii, mam rację? Pogoda coraz bardziej na spa Kasiu się robi. Pięknie pidopieszczałaś każdy szczegół.


A nie - to dzieło Oliwi Urodzinowy torcik Zjedzone było w całości za jednym zamachem
Na SPA czekamy z niecierpliwością, ale temperatura nocna jeszcze niska Póki co SPA czeka

Za to z salonu kominowego można korzystac do woli


A to dla Ciebie Kasieńko przywiozłam z nad Jeziora
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:35, 24 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Kasya napisał(a)
Wszystko widzę pewnie z tydzień wcześniej niż u mnie


Przyroda zasuwa niesamowicie - miałam farta z wczesną wegetacją bo nagranie było kolorowe
Tulipany juz kwitna pięknie

Genialna korona cesarska - z 3 wzeszła jedna - powalcze o nie w przyszłym roku
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 18:39, 24 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
I moje cudo wchodzi powoli w fazę kwitnienia
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Katkak 18:40, 24 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Jupiiiii, jaki piękny korzeń. Dziękuję, dziękuję, dziękuję
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 18:43, 24 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459

Obiela
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies