Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

sylwia_slomc... 18:32, 17 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
No to Masz już za sobą, teraz czekamy na koniec kwietnia i emisję, już niedługo, zleci raz dwa
Dobrze, że nie zmroziło i że pogoda się spisała, myślałam czy tam u Ciebie jast tak jak u nas
Z serca trzeba było mówić, poc o tekst obmyślać i się stresować, najlepiej naturalnie podejść do sprawy. Mam nadzieje, ze się nie stresowałaś do rana, choc z tym prądem to zrobili Wam niezły numer....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 18:36, 17 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasia no odpicowane Cóż więcej powiedzieć, należała Ci się pogoda na nagranie bo się utyrałaś. Czekamy na emisję Buziaki


Nie było słońca ale akurat w moim ogrodzie to lepiej, pamietam co wyprawiali jak była lampa.
Jeszcze zdążyłam ścianę z tyłu zrobić kamieniami, dokupiłam donice by stanowiły kolorystyczny akcent z rodkiem (ale się spisał!) i pelaśkami


____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 18:39, 17 kwi 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Przede wszystkim powinnaś być dumna z siebie Kasiu, ogród to Ty teraz z niecierpliwością czekamy z Tobą na emisję

Brzoskwinka cudo
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 19:59, 17 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Milka napisał(a)
Dopieszczone ne maksa jak potem dasz radę, to wszystko sprzatać, podziwiam

Najwięcej sprzątania miałam przed - wczoraj do 20.30 sprzątałam altankę i układałam w niej narzędzia (domek narzędziowy mamy dopiero w poł. maja.

Do tego skopałam rabatę w lasku która była całkowicie wydeptana po kładzeniu kamienia
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Magleska 21:22, 17 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Kasiu z niecierpliwością czekam na emisję ,bo na fotkach rewelacja
super ta ściana z kamieniami i donicami Ci wyszła -wszędzie w każdym kątku zachwycająco bardzo mi się podoba
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 21:42, 17 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Piękne te czrwienie, sporo Ich wprowadziłaś do ogrodu, a wiesz, ze przed chwila jakoś tak Flamenko i Hiszpanię przywiodły mi na myśli
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 05:12, 18 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Wiedziałam, że będzie super. Nie mogło być inaczej.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 21:02, 18 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)
No to Masz już za sobą, teraz czekamy na koniec kwietnia i emisję, już niedługo, zleci raz dwa
Dobrze, że nie zmroziło i że pogoda się spisała, myślałam czy tam u Ciebie jast tak jak u nas
Z serca trzeba było mówić, poc o tekst obmyślać i się stresować, najlepiej naturalnie podejść do sprawy. Mam nadzieje, ze się nie stresowałaś do rana, choc z tym prądem to zrobili Wam niezły numer....


Wierz mi że serce włożyłam - zwłaszcza jak mowiłam o babci - nawet operator zaniemówił Niestety o babci nie będzie bo za krótki czas te ostatnie minuty a trzeba by było z Mają nawiązać temat - za to jej obrazek będzie
Pogoda ładniesza była dziś - ale nie narzekam - bo uniknęłam zniszczeń mrozowych a i kwitnięcie było wspaniałe Dzis magnolka się rozwineła ale śliwy opadły...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 21:11, 18 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Agania napisał(a)
Przede wszystkim powinnaś być dumna z siebie Kasiu, ogród to Ty teraz z niecierpliwością czekamy z Tobą na emisję

Brzoskwinka cudo


Jestem - tak samo dumna jak wykończona. Teraz odbieram telefony i dosyłam im fotki - chcą jak było przedtem i kwitnienie poszczególnych okazów - np warzynka
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 21:15, 18 kwi 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Magleska napisał(a)
Kasiu z niecierpliwością czekam na emisję ,bo na fotkach rewelacja
super ta ściana z kamieniami i donicami Ci wyszła -wszędzie w każdym kątku zachwycająco bardzo mi się podoba

Dzieki, skupiłam się na każdym zakątku, ja naprawdę długo przygotowywałam się do tej przygody
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies