Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » LeŚnicZaNka

Pokaż wątki Pokaż posty

LeŚnicZaNka

Kasiolaaa 22:24, 22 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewunia mama na mnie nakrzyczala zebym nie ruszala tej rabaty zebym sie skupila na nowej rabacie artemis kiedys chcialam miec piekny jest to fakt ale straszny smieciuch wole roze ktore nie osypuja sie a zasychaja na krzewie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 22:27, 22 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Aniu Anabuko dziekuje kochana sama go przystrajalam i podoba mi sie ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 22:28, 22 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Aniu dla mnie to zaszczyt ze ktos odwzoruje cos odemnie ❤ za wianuszek dziekuje
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 22:34, 22 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Aurelko za murem mam dwie drogi wzdloz lasu i za ogrodem warzywnym tam gdzie znak stopu widac chcielismy sie odslonic bo wszystko bylo jak na patelni ogolnie z 3 stron dzialki mamy ulice nie jest zbytnio uczęszczana srednie natężenie ruchu ale chcielismy troszke miec zaciszniej i tak jest wiec jestesmy zadowoleni z takiej decyzji to prawda o tujach tez myslelismy ale wygral mur
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 22:38, 22 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madzeńko niewiem juz sama czy tam narazie cos zmieniac mama mi namieszala w glowie jutro bedziemy sadzic roze jestem podekscytowana 73 roze mam do posadzenia wszystko dobrze ale skad ja wezme tyle wiader z woda zeby je wszystkie pomoczyc hahaaa a no i dzis zamowilismy granatowa kostke bedziemy ukladac chodniczek wzdłuż plotu do psow i warzywniaka
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
ElzbietaFranka 23:00, 22 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Kasiolaaa napisał(a)




Długo nie mogłam zaskoczyć gdzie robisz te rabaty. Posłużę się fotka powyżej po lewej str od altanki z tyłu domu tak.

U mnie też w altanie pełno wszystkiego. Nawet sam mówił w sobotę i dał mi ultimatum muszę zrobić porządek jeszcze teraz liście do tego bałaganu doszły.

Może i ja zacznę robić porządki ale nie na chuda.
Już się zaaklimatyzowała po przyjeździe?

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kasiolaaa 06:33, 23 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Eluś witaj tak zaklimatyzowalam sie dokladnie tak nowa rabata jest z tylu domu dzis maja przyjechac roze ciesze sie i bede dzialac
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Dominika11 09:24, 23 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Kasiolaaa napisał(a)
Dominika tak bede chowala latarenki na zime do domu a pole do popisu mam to prawda jutro dam popis hihi bo czeka mnie duzo pracy
czekam czekam
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
eVka 14:26, 23 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewunia mama na mnie nakrzyczala zebym nie ruszala tej rabaty zebym sie skupila na nowej rabacie artemis kiedys chcialam miec piekny jest to fakt ale straszny smieciuch wole roze ktore nie osypuja sie a zasychaja na krzewie

I jestem zgodna z Twoją mamusia Przepiękna jest ta rabatka, możesz ewentualnie coś dodać, właśnie ta seslerię czy jeżówki ale nic nie wykopuj
Artemis uwielbiam, mam na razie tylko jedną, ma cudne kwiaty i rzeczywiście się osypuje ale powiem Ci, że lubię te białe dywany płatków pod krzaczkami
____________________
eVka 14:26, 23 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Aha i pokaż koniecznie te nowe nabytki, taka ilość robi wrażenie!!!!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies