Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » LeŚnicZaNka

Pokaż wątki Pokaż posty

LeŚnicZaNka

Kasiolaaa 14:09, 22 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewa mi chodzi o tą rabate obok altanki chcem ją przeksztalcic ale sama niewiem czy ją ruszac
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Dominika11 14:10, 22 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
wianek super i ozdoby też - latarenki chowasz na zimę ???

Kasiolaaa napisał(a)
Plot stary juz rozebrany slupy wyciete
o prosze jakie pole do popisu
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
deszczowymaj 14:24, 22 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Kasiolaaa napisał(a)
Dziewczyny cos teraz dla smiechu na patencie mialo byc na drzwach wyszlo na lampie hahaaaa


Eeee no całkiem fajne rozwiązanie wianuszek bardzo ładny
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
eVka 14:25, 22 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ogołocona ale jeszcze nie wypielona

To ta rabata?, bo już całkowicie zgłupiałam
w sezonie wygląda pięknie dodałabym tylko jeżówki i seslerie na przód i gotowa. A róże jak chcesz zmienić to wybierz jakieś wyższe. Ja lubię białe róże, może Artemis a może czerwone Piano?
____________________
anabuko1 15:37, 22 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Kasiolaaa napisał(a)
Dziewczyny cos teraz dla smiechu na patencie mialo byc na drzwach wyszlo na lampie hahaaaa

Nie ważne na czym... ważne, że bardzo ładny
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Ania111 16:53, 22 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Kasiolaaa napisał(a)
Dziewczyny cos teraz dla smiechu na patencie mialo byc na drzwach wyszlo na lampie hahaaaa



Kasiu
Genialny pomysł z tą lampą

W sobotę spapuguje

Ps piękne wianki
____________________
Ania Spelnione marzenie
Aurelllia 20:15, 22 paź 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Kasiu świetnie działasz mam takie pytanie, bo od tej strony co teraz uporządkowałaś masz takie wysokie betonowe ogrodzenie - czy od tej strony masz ruchliwą ulicę może? Czy jakiegoś niefajnego sąsiada ? bo ja mam od jednej strony ogrodu niestety ruchliwą ulicę i mam niby żywopłot z grabu tam, ale na jesieni robi się łyso, posadziłam niby drugi żywopłot z tui, ale zanim on urośnie to 3-4 lata, jak nie więcej i zastanawiam się nad jakimiś panelami drewnianymi, nawet mi po głowie chodzi taki betonowy
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Magleska 20:43, 22 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Kasiu jakie tu zmiany wielkie u Ciebie płot stary rozebrany -teraz super nowy wygląda wianek uroczy ,nieważne na czym powieszony

co Ci nie pasuje w tej rabatkce przy altanie ? niestety nie wiem co Ci doradzić z nią ….ja też mam taką teraz przy domku ,która jak na razie jest bardziej przechowalnikiem niż rabatą i na razie nie mam na nią pomysłu ….

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiolaaa 22:20, 22 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Dominika tak bede chowala latarenki na zime do domu a pole do popisu mam to prawda jutro dam popis hihi bo czeka mnie duzo pracy
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 22:22, 22 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Deszczowymaj hehe wszystko dobrze tylko przywiazalismy na sznureczku do kielbas na lampie mial wisiec na drzwiach nawet tessa mam plastry i nie trzymal sie wianek hihi
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies