Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » LeŚnicZaNka

Pokaż wątki Pokaż posty

LeŚnicZaNka

Urszulla 14:29, 11 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Kasiolaaa napisał(a)
Pashmina ❤


W jakiej odległości sadziłaś bo czytam że masz 3 sadzonki. Ona na mojej liście różanej.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 14:37, 11 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Kasiolaaa napisał(a)
Nautica ❤


Świetną prezentację róż zrobiłaś. A ta ma fajny odcień lila. Choruję na róże, nigdy nie myślałam że tak można

Jak ona długo kwitnie i czy powtarza kwitnienie? I jak przekwita, możesz porównać z edenką? Bo edence obcinam kwiaty gdy brązowieją.
I jeszcze napisz ile masz ich w jednym miejscu.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kasiolaaa 19:09, 11 lip 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Aniu dziadek mowil ze to biale habry ja niewiem co to jest bo kupowalam jednoroczna biala mieszanke kwiatową
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 19:10, 11 lip 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Anabuko Aniu niemam pojecia kupilam pastelle a ta z nia na jednym kszaku byla zaszczepiona a w tym roku pieknie kwitnie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 19:12, 11 lip 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Elu u mnie tez pada bardzo czesto nawet teraz pada i pada Jalitah ciekawa roza ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 19:14, 11 lip 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewunia u mnie Pashmina pierwszy rok ale absolutnie uwielbiam ją i ciesze sie ze ją mam tez bym ci radzila Pastelke przesadzic ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 19:21, 11 lip 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Urszullo witaj trudno mi co kolwiek powiedziec te odmiany mam posadzone pierwszy rok jednak narazie juz miesiac tlocza pomimo czestych deszczow dosyc dobrze sobie radzą nawet dzis u mnie pada jedynie edenka pobrazowiala cos wiecej ci powiem na koniec sezonu posadzilam je co 30 cm tak na moje oko prawie wszystkie odmiany kupowalam po 4 szt i sadzilam je w kwadraty dla lepszego efektu
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Urszulla 19:38, 11 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Kasiolaaa napisał(a)
Urszullo witaj trudno mi co kolwiek powiedziec te odmiany mam posadzone pierwszy rok jednak narazie juz miesiac tlocza pomimo czestych deszczow dosyc dobrze sobie radzą nawet dzis u mnie pada jedynie edenka pobrazowiala cos wiecej ci powiem na koniec sezonu posadzilam je co 30 cm tak na moje oko prawie wszystkie odmiany kupowalam po 4 szt i sadzilam je w kwadraty dla lepszego efektu


Dzięki za info
Ciekawa jestem róży Nautica do jesieni, rób fotki na bieżąco
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kasiolaaa 19:41, 11 lip 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ok Ulenko jeszcze mi sie przypomnij
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 20:11, 11 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewunia u mnie Pashmina pierwszy rok ale absolutnie uwielbiam ją i ciesze sie ze ją mam tez bym ci radzila Pastelke przesadzic ❤

Tak zrobię, bo są biedne, malutkie, kilka kwiatów, cienkie pędy, chorowite.
Tylko gdzie ja je wsadzę Muszę wyciąć chba trochę trawnika
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies