Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona przestrzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona przestrzeń

koliber 13:25, 21 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Witam i ja

Mam nadzieję, że to tylko takie czarne myśli Twoje i wszystko będzie dobrze
____________________
Zielona przestrzeń
violaskom 13:30, 21 mar 2018


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Akurat jesienią kupiłam parę drzew dość wrażliwych na nasz klimat. Ubiegłe zimy były dosyć łagodne, myślałam, że się uda.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Aurelllia 14:33, 21 mar 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Oj do kwitnienia moich forsycji to jeszcze, oj jeszcze, ja bym się ucieszyła z pierwszego krokusa jakbym zobaczyła, ale warstwa śniegu leży i jeszcze też chyba z tydzień zanim krokusa zobaczę a normalnie już koło 15 marca były
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Piotr_ 14:56, 21 mar 2018


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Mamy śniegu pod dostatkiem hehe u mnie sypie jeszcze masakra ładna wiosna
Więc dziś sprzątam w domu trochę, i lecę do garażu realizować nowe plany na latarnie, bo czarne poszły już fotografie mam na aparacie potem może pokaże u mnie.
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
koliber 15:40, 21 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
violaskom napisał(a)
Akurat jesienią kupiłam parę drzew dość wrażliwych na nasz klimat. Ubiegłe zimy były dosyć łagodne, myślałam, że się uda.


Ale jeszcze nie wiesz, czy coś im się stało Spokojnie, będzie dobrze Nie ma co się martwić na zapas
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 15:41, 21 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Aurelllia napisał(a)
Oj do kwitnienia moich forsycji to jeszcze, oj jeszcze, ja bym się ucieszyła z pierwszego krokusa jakbym zobaczyła, ale warstwa śniegu leży i jeszcze też chyba z tydzień zanim krokusa zobaczę a normalnie już koło 15 marca były


Ja to krokusa widziałam przed zasypaniem go A teraz widzę zaspy, zaspy, zaspy...
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 15:43, 21 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Piotr_ napisał(a)
Mamy śniegu pod dostatkiem hehe u mnie sypie jeszcze masakra ładna wiosna
Więc dziś sprzątam w domu trochę, i lecę do garażu realizować nowe plany na latarnie, bo czarne poszły już fotografie mam na aparacie potem może pokaże u mnie.


Ale WIOSNA Zawsze coś hihi...

Jak by Ci się skończyły porządki i nie miałbyś co ze sobą zrobić to zapraszam do mnie
____________________
Zielona przestrzeń
violaskom 16:10, 21 mar 2018


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Ja aż tak bardzo nie przejmuję się jak mi coś wypadnie. Miejsca w ogrodzie coraz mniej, a chciejstw coraz więcej.
Na jesieni kupiłam judaszowca kanadyjskiego i chociaż chciałabym raz zobaczyć jak kwitnie. Mam też parę nowych klonów palmowych i dereni kousa. Ich mi będzie szkoda.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
koliber 17:39, 21 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Oj, to masz rację, też byłoby mi ich szkoda
____________________
Zielona przestrzeń
sylwia_slomc... 19:12, 21 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Spokojnie , jak Kousa u mnie na wygwizdowie nie umarza to i u Ciebie da radęJudaszowca mam 4 lata, ale jeszcze się nie doczekałam na kwiatusie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies