Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona przestrzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona przestrzeń

Msazalka18 17:13, 31 sie 2017

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 190
A masz je pierwszy rok czy kolejny???? trzeba je jakoś zabezpieczyć na zimę??? a mogę spytać po ile były
____________________
zimozielony biało różowy
koliber 18:10, 31 sie 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Rośnie już u mnie chyba 3? sezon. Nigdy jej nie zabezpieczałam i nigdy jej nic nie było One naprawdę zachowują się jak te zwykłe bukietowe - bezproblemowe prawie i tak jak one wymagają corocznego wiosennego cięcia Nie ma się czego bać
Teraz kupiłam cztery "Polar Bear" za 36 zł

Jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania - to śmiało zapraszam
____________________
Zielona przestrzeń
Msazalka18 21:13, 31 sie 2017

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 190
Cena zachęca i hortensja też A jeszcze zapytam bo zapomniałam wcześniej Trawka to stipa? Muszę się podszkolić w trawkach bo mi się podobają i chciałabym by pojawiły się także u mnie ale jeszcze nie wiem co do czego pasuje Taki mój "malutki" problem haha
____________________
zimozielony biało różowy
koliber 07:48, 01 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Tak, zgadza się - to Stipa

Trawy o ogrodzie jak najbardziej na TAK! Wspaniałą robotę robią

A Twój "malutki" problem, to nie problem hihi...Troszkę poczytasz, popytasz i będziesz ekspertką w dziedzinie traw, zobaczysz
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 07:52, 01 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Msazalka18 - a w ogóle to dziękuję, że zaglądasz
____________________
Zielona przestrzeń
Msazalka18 10:34, 01 wrz 2017

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 190
Byłam specjalnie dziś u nas w szkółce i hortensja silver dolar na pniu 69 zł. Zdradź gdzie swoje kupiłaś bo cena jakby Twoja fajniejsza

Zaglądać będę pozdrawiam
____________________
zimozielony biało różowy
gosika67 10:47, 01 wrz 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Rozchodniki masz przepiękne, długo kwitną, cieszą oko, ja mam kilka , ale oglądając je u Ciebie napaliłam się na większą ilość.Na ostatnich fotkach ten biały i jasny różowy podobają mi się bardzo. Pokaż je w grupie.Na pewno fajnie się prezentują.
A co do trawnika u mnie , mój jest od marca ub.r. wtedy był zakładany.Powiem Ci,że to jest moje oczko w głowie, chodzę nad nim aby go nie zaniedbać , bo szkoda by było roboty i kasy. w Połowie września chcę nabyć nową kosiarkę spalinową, bo mam elektryczną i zawsze plączę się w tych kablach a to też niebezpieczne. z tyłu mam jeszcze na ogrodzie 10 arów do koszenia i męczy mnie ta mała kosiareczka. Dużo masz trawnika? Zobaczysz i Ty będziesz taki miała.Pozdrawiam. U nas pada.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 10:48, 01 wrz 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Zapomniałam piękne miejsce odwiedziłaś. Piękny trawnik, rośliny i krajobrazy.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
SlonecznyOgrod 12:37, 01 wrz 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Cebule pewnie śnią Ci się po nocach
Rozchodniki ładne, chyba ze 4 rodzaje masz
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
koliber 13:54, 01 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Msazalka18 napisał(a)
Byłam specjalnie dziś u nas w szkółce i hortensja silver dolar na pniu 69 zł. Zdradź gdzie swoje kupiłaś bo cena jakby Twoja fajniejsza

Zaglądać będę pozdrawiam




Swoje kupiłam w szkółce w Słocinie
Byłam tam dzisiaj dokupić bordowych rozchodników (niestety końcówka już, i nie za bardzo efektowne, ale wzięłam, żeby odmiana była ta sama). Natomiast jeśli chodzi o hortki, to rzucił mi się o oczy chyba 1 egzemplarz? Ale tak ponoć z nimi jest - trudno je u nas dostać. Jak kupowałam swoje i pytałam, czy jeszcze będą, to Pan od razu powiedział, że marne szanse, ale zrobi co się da

A, w której szkółce pytałaś, jeśli oczywiście można wiedzieć?
____________________
Zielona przestrzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies