Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona przestrzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona przestrzeń

Msazalka18 14:05, 01 wrz 2017

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 190
Tak myślałam w którą to stronę hehe i wymyśliłam o resgalu mówisz?

ja bardziej trzebownisko i tamte strony czasami też po okolicznych miejscowościach
A rozchodnik jak się nazywa??? duże i ładne były na warszawskiej

____________________
zimozielony biało różowy
koliber 14:09, 01 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
gosika67 napisał(a)
Rozchodniki masz przepiękne, długo kwitną, cieszą oko, ja mam kilka , ale oglądając je u Ciebie napaliłam się na większą ilość.Na ostatnich fotkach ten biały i jasny różowy podobają mi się bardzo. Pokaż je w grupie.Na pewno fajnie się prezentują.
A co do trawnika u mnie , mój jest od marca ub.r. wtedy był zakładany.Powiem Ci,że to jest moje oczko w głowie, chodzę nad nim aby go nie zaniedbać , bo szkoda by było roboty i kasy. w Połowie września chcę nabyć nową kosiarkę spalinową, bo mam elektryczną i zawsze plączę się w tych kablach a to też niebezpieczne. z tyłu mam jeszcze na ogrodzie 10 arów do koszenia i męczy mnie ta mała kosiareczka. Dużo masz trawnika? Zobaczysz i Ty będziesz taki miała.Pozdrawiam. U nas pada.


Gonia - ja mam tak samo - chcę ich więcej (rozchodników) Wspaniałe są!

Trawniczka Ci zazdroszczę - chciałabym taki, ale na razie "pierwsze skrzypce" grają u mnie rabaty. Muszę je dokończyć, zrobić nowe, bo roślinki przesadzane w doniczkach czekają, a coś widzę, że im to nie za bardzo pasuje ech
Kosiarkę jak najbardziej zmień! Kiedyś po sąsiedzku był u mnie taki nieszczęśliwy wypadek, właśnie z elektryczną kosiarką! Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
Trawnika mam do koszenia sporo. Nie umiem powiedzieć ile dokładnie. Wczorajsze koszenie zajęło mi prawie cztery godziny A to przecież nie pełnia sezonu.
Z tyłu za ogrodzeniem też mam spory kawałek, ale tam to się już nie zapuszczam Trzy razy w sezonie przyjedzie tata z rotacyjną i na razie musi tak być Jak się dorobię kosiarki - traktorka to będzie "ideolo"
Bardzo chcę, aby Twoje słowa odnośnie trawnika - "Zobaczysz i Ty będziesz taki miała" - jak najszybciej się spełniły
A u mnie lato na całego Ponoć od jutra ma robić się gorzej. Poczekamy zobaczymy
Pozdrawiam gorąco

____________________
Zielona przestrzeń
koliber 14:20, 01 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Msazalka18 napisał(a)
Tak myślałam w którą to stronę hehe i wymyśliłam o resgalu mówisz?

ja bardziej trzebownisko i tamte strony czasami też po okolicznych miejscowościach
A rozchodnik jak się nazywa??? duże i ładne były na warszawskiej



Tak, dokładnie o ResGalu

A z Trzebowniska to już miałaś do mnie bardzo, bardzo niedaleko Ja też częściej obracam się w tamtych rejonach

Rozchodnik, niestety nie wiem jak się nazywa, bo po prostu był podpisany (Sedum). A najśmieszniejsze było to, że jak go kupowałam pierwszy raz, po dojściu do kasy powiedziałam, że chcę zapłacić za rozchodniki, a Pani mi mówi, że to nie są rozchodniki, tylko Sedum i zaczęła mi opisywać jak one będą wyglądały Uśmiałam się trochę wtedy
Dziękuję za namiary na Warszawską A miałam tam zajechać ech...
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 14:23, 01 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
SlonecznyOgrod napisał(a)
Cebule pewnie śnią Ci się po nocach
Rozchodniki ładne, chyba ze 4 rodzaje masz


Hehe...jeszcze się nie śnią, bo pocieszam się myślą, że jednak ciocia przyjdzie pomóc mi je sadzić

W tej chwili mam 5 odmian i nie ukrywam, że mogłabym mieć więcej

Pozdrawiam
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 14:38, 01 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Uciekam zrywać malinki z krzaczków i będę robiła kolejną porcję smacznego soczku na zimowe dłuuugie wieczory
____________________
Zielona przestrzeń
Msazalka18 18:32, 01 wrz 2017

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 190
To już będziesz pamiętać jak się mówi na rozchodnika odmiana nie ważna
Miłego wekendu
____________________
zimozielony biało różowy
koliber 19:29, 01 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Tylko, że ja to wiedziałam "Sedum" to po prostu nazwa łacińska. To Pani w szkółce miała niekompletną wiedzę hihi...
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 19:37, 01 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
No dobra, pospacerowałam sobie trochę u Was, a teraz idę się popakować, bo jutro raniutko - kierunek Warszawa I wiecie co...
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 12:50, 26 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Mój wrześniowy ogród...

Zapraszam...







____________________
Zielona przestrzeń
koliber 12:53, 26 wrz 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649






____________________
Zielona przestrzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies