Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona przestrzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona przestrzeń

koliber 10:57, 12 lut 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Oj oby Ja już usiedzieć nie mogę na jednym miejscu. Żeby chociaż tego śniegu nie było, to najpewniej poszła bym coś ogarniać hihi...

Pozdrawiam
____________________
Zielona przestrzeń
violaskom 16:22, 12 lut 2018


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Przejrzałam cały Twój watek i jestem zachwycona ogrodem. Jest ślicznie. Wytyczenie rabat - super!
Ile czasu przycinasz lawendę?

____________________
Viola Ogród kwiatowy
koliber 19:45, 12 lut 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Dziękuję, że wpadłaś

Nigdy nie mierzyłam czasu przycinania lawendy Ja jak wchodzę do ogrodu, to "przepadam" Po prostu robię, robię - aż zrobię. Niejednokrotnie jest tak, że obiad nieogarnięty, ale za to ogród już tak
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 20:01, 12 lut 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Kochani, poniżej przedstawiam Wam moje plany wiosenne A konkretnie miejsce, gdzie będzie powstawała kolejna "rabatka" (przy żywopłocie) Jej wymiary to: 28 m długości i 12 m szerokości w jej najszerszym punkcie, a 4,5 m w najwęższym punkcie
Jak tylko śniegi stopnieją, zabieram się do roboty, bo już nie mogę tej zimy wrr...




W planach mam jeszcze poszerzenie wszystkich rabat Kanciki się przy tym ładne zrobią
____________________
Zielona przestrzeń
sylwia_slomc... 20:13, 12 lut 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82134
Zastanawiam się czy była potrzeba sadzenia tam tui skoro u sąsiada już w dwóch wysokościach rosły? Zasłoniłyby i były tłem dla Twojej rabaty, a teraz jest bardzo duża konkurencja o wodę chyba.

Ale planów jestem bardzo ciekawa, co zamierzasz posadzić na tej rabacie???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Aurelllia 23:57, 12 lut 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Ja już też wytrzymać nie mogę i nosi mnie, żeby coś porobić a tu śnieg i śnieg i śnieg.... Rok temu w sierpniu mówiłam sobie: będę pielęgnować to co powstało - teraz : oj chyba dorobię jeszcze jedną rabatę, dosadzę to tu a to tam Po sezonie człowiek trochę zmęczony to już się może nie chce, ale jak się tak w zimie nasiedzi to milion pomysłów
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
koliber 08:05, 13 lut 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Sylwuś uwierz - potrzeba była U sąsiada na początku to tylko jałowce rosły i to dość rzadko, więc u mnie powstał wtedy bardziej zwarty żywopłot. Dopiero później sąsiedzi dosadzili 'Smaragdy'. Ja to najchętniej dosadziłabym jeszcze jeden rząd takiego żywopłotu. Moi sąsiedzi to ci z rodzaju wścibskich i ciekawskich. Potrafią czaić się między tujami, żeby tylko zobaczyć co się po sąsiedzku dzieje. Brak słów
Co do konkurencji o wodę, to jak dotąd nie zauważyłam, żeby im czegoś brakowało
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 08:07, 13 lut 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Aurelllia napisał(a)
Ja już też wytrzymać nie mogę i nosi mnie, żeby coś porobić a tu śnieg i śnieg i śnieg.... Rok temu w sierpniu mówiłam sobie: będę pielęgnować to co powstało - teraz : oj chyba dorobię jeszcze jedną rabatę, dosadzę to tu a to tam Po sezonie człowiek trochę zmęczony to już się może nie chce, ale jak się tak w zimie nasiedzi to milion pomysłów


Hehehe...dobrze mówisz Ja też miałam pielęgnować to co mam, no ale nie wytrzymałam
____________________
Zielona przestrzeń
zawitka 08:45, 13 lut 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Witaj wielka i piękna ta Twoja Zielona przestrzeń i kolorowa Nie poczytałam wszystkiego ale to zrobię bo będę wracać .Mam prośbę jak masz zdjęcie krzewu czarnego bzu w całości to chciałabym zobaczyć Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
koliber 09:54, 13 lut 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Dziękuję za odwiedziny i wracaj kiedy będziesz miała na to ochotę
Dla Ciebie fotki Tylko takie mam.






P.S. Po obejrzeniu zdjęć ogrodu, jeszcze bardziej chce mi się wiosny
____________________
Zielona przestrzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies