Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

AniazZielone... 15:11, 22 sty 2017


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Oj, cudne te Twoje detale
Masz rację będziesz miała swój raj, ale i tak widać już ile pracy w ten raj włożyliście, jest cudnie
Chętnie bym stąd nie wychodziła.
Pozdrawiam
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Joku 15:20, 22 sty 2017


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12089
Przeczytałam wszystko i obejrzałam zdjęcia. Zapowiada się przepiękny ogród (życzę udanej realizacji i bezproblemowej budowy domu). Zamieszczone zdjęcia z poprzedniego ogrodu pozwoliły mi rozpoznać poprzednika. Byłam kilka lat temu, jak tylko znalazłam inne ogrodnicze miejsce w wirtualnym świecie. Później obiecywałam sobie że wrócę, ale chyba już nie mam szans . Szkoda, bo widzę że wiele straciłam. Cóż czasu wolnego zawsze brakuje. Będę zaglądać na bieżąco, raczej po cichu.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
dana1s 15:25, 22 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Maly_Bialy_Domek napisał(a)
DANUSIU kochana, jak ja się cieszę, że przyszłaś
Twój ogród jest moim ulubionym i najpiękniejszym, jaki w życiu widziałam, jestem Twoją wierną fanką i oczywiście zostaję tutaj
Nie mogło się obyć bez przystojniaka Tedzia
Już miałam pytać Cię o różę Wedding Piano, ale Aga mnie wyprzedziła. Dodałam sobie do mojej listy " chcę mieć - kiedyś będę mieć na pewno"


Basiu będzie mi bardzo miło jak zechcesz mi towarzyszyć w powstawaniu mojego ogrodu. Zapraszam!
Dziękuję za tyle ciepłych słów i pozdrawiam gorąco
Smutno mi bez Was było, a ja w sumie teraz będę tylko o ogrodzie pisać, więc to jest miejsce idealne.
Tedzio wszędzie ze mną chodzi to i tutaj przydreptał
Kosztowała 8 zł to chyba warto było



Jest piękna
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:28, 22 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
kamila66 napisał(a)

Masz jakąś ulubioną odmianę bergenii? Moi rodzice mają w ogrodzie z różowymi kwiatami, ale w ogrodach na O widziałam też inne.
I ja zapytam o różę jak długo utrzymuje kwiaty?


Nie mam pojęcia jaka to odmiana, ma duże okrągłe liście i jasnoróżowe kwiaty. Mam też białą, ale też bezimienna.
Róża trwała i kwitła cały sezon, nie pamiętam czy pachnie?

New dawn też polecam jest boska...porcelanowa piękność

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:32, 22 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Bogdzia napisał(a)
Dzieki za zdjęcia a czy możesz zdradzic choc w przybliżeniu gdzie jest ten cudny ogród?


Bogdziu w samym sercu Śląska
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:35, 22 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
AniazZielonegoWzgorza napisał(a)
Oj, cudne te Twoje detale
Masz rację będziesz miała swój raj, ale i tak widać już ile pracy w ten raj włożyliście, jest cudnie
Chętnie bym stąd nie wychodziła.
Pozdrawiam


Aniu bardzo się cieszę , że moje dodatki Ci się podobają
Jeszcze trochę go podrasuję i będę miała prywatny raj, już mam . Każdą wolną chwilę w nim spędzam.
Też chciałabym już być na miejscu, ale jeszcze muszę wybudować dom...urząd mi nie ułatwia i wciąż czekam na zmianę statusu na budowlany
Ale mam czas na prace ogrodowe

Wieczorową porą

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:40, 22 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Joku napisał(a)
Przeczytałam wszystko i obejrzałam zdjęcia. Zapowiada się przepiękny ogród (życzę udanej realizacji i bezproblemowej budowy domu). Zamieszczone zdjęcia z poprzedniego ogrodu pozwoliły mi rozpoznać poprzednika. Byłam kilka lat temu, jak tylko znalazłam inne ogrodnicze miejsce w wirtualnym świecie. Później obiecywałam sobie że wrócę, ale chyba już nie mam szans . Szkoda, bo widzę że wiele straciłam. Cóż czasu wolnego zawsze brakuje. Będę zaglądać na bieżąco, raczej po cichu.


Joluniu witam serdecznie
Dziękuję za życzenia, bardzo się teraz przydadzą wszystkie dobre myśli
Nie ma co żałować minionego czasu i ogrodu .
Zapraszam do nowego

Staw i przyległości



Miłego popołudnia i odzywaj się czasami
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Kasiek 15:41, 22 sty 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Witaj,
podgladalam Twoj ogrod na innym forum i nawet nie wiesz jak sie ciesze ze przyszlas tutaj Lubie duze ogrody z roznorodna roslinnoscia ale takie przemyslane, poukladane, takie bombonierki. I Twoj taki jest.
Dziekuje rowniez za piekne zdjecia i czekam na nastepne.
____________________
Bawarka
dana1s 15:49, 22 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Kasiek napisał(a)
Witaj,
podgladalam Twoj ogrod na innym forum i nawet nie wiesz jak sie ciesze ze przyszlas tutaj Lubie duze ogrody z roznorodna roslinnoscia ale takie przemyslane, poukladane, takie bombonierki. I Twoj taki jest.
Dziekuje rowniez za piekne zdjecia i czekam na nastepne.


Witaj Kasiek
Ja się trochę błąkałam po necie, ale może i tu wreszcie osiądę na stałe
Potrzebuję stabilizacji i spokoju, mam nadzieję że tu go odnajdę.
Bombonierka, ależ cudnie nazwałaś mój ogród dziękuję.
Jesteś dla mnie bardzo miła
Zapraszam serdecznie!

Róże w "cukrze"





____________________
...uDany ogród; Wizytówka
AsiaK_Z 15:51, 22 sty 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Dana im więcej zdjęć pokazujesz tym niżej jest moja szczęka. W tej chwili jest na wysokości podłogi
Masz cudowną oazę
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies