Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 13:56, 22 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278






____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 14:32, 22 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
O ja, przegapiłam wczoraj moją drugą rocznicę na forum.
Cieszę się, że tu jestem Chcę Wam bardzo podziękować za pomoc, za wsparcie i za to że jesteście

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Basilikum 14:48, 22 sty 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a ja sie ciesze, ze tu jestes

piekna taka zima ze sniegiem i szadzia widoki cudne

Kasiu Pestko no pokaz fotki, bedziemy sie razem cieszyc
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
dana1s 14:54, 22 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basilikum napisał(a)
a ja sie ciesze, ze tu jestes

piekna taka zima ze sniegiem i szadzia widoki cudne

Kasiu Pestko no pokaz fotki, bedziemy sie razem cieszyc


Izuś kochana
Taka zima nie jest straszna, nawet ten spory mróz, bo było rano -12 mi nie przeszkadzał. Było cudownie!
Cieszę się, że Ci się podoba

Namawiam Kasię na wątek, ale uparta jest

Staw z bliska

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
sylwia_slomc... 15:14, 22 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Przystroiło szadzią cudnie, u mnie też , coś pocykałam, może wieczorkiem uda się wstawić, ale już mi się cni do kolorów
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
dana1s 15:23, 22 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)
Przystroiło szadzią cudnie, u mnie też , coś pocykałam, może wieczorkiem uda się wstawić, ale już mi się cni do kolorów


Pięknie było prawda?
Wpadnę wieczorkiem do Ciebie, a póki co przepadłam w Twoich inspiracjach na Pinetreście
Piękne te altanki, myślę, czy tego naszego domku tak słodko nie urządzić w środku?
Buziaki!!

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Muszelka 17:15, 22 sty 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Danusiu, patrzę na datę Twojego zarejestrowania na Ogrodowisku... jutro minie aż 7 lat!
Dobrze, że Jesteś

Świetne zdjęcia z szadzią. Ośmielę się napisać, że Zima jest lepszą malarką niż Jesień...
Ale ciiiiii... bo mnie zlinczują
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
dana1s 17:46, 22 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Muszelka napisał(a)
Danusiu, patrzę na datę Twojego zarejestrowania na Ogrodowisku... jutro minie aż 7 lat!
Dobrze, że Jesteś

Świetne zdjęcia z szadzią. Ośmielę się napisać, że Zima jest lepszą malarką niż Jesień...
Ale ciiiiii... bo mnie zlinczują


Muszelko faktycznie, zapomniałam o tym. Dwa lata temu założyłam wątek i zostałam tu na dobre.
Dziękuję!
Gdyby nie to miejsce, nigdy bym Cię nie poznała i nie mogłabym podziwiać gór widzianych Twoimi oczami to byłaby ogromna strata!
Cieszę się, że podoba Ci się moja zima
W sumie to muszę się z Tobą zgodzić, chociaż zeszłoroczna jesień była wspaniała i chyba nigdy wcześniej takiej kolorowej nie widziałam.

Piękna ta moja okolica zimą

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Aldona40 17:56, 22 sty 2019

Dołączył: 25 gru 2018
Posty: 44
Witaj Danusiu

U nas niestety nie było takich widoków z pięknym krajobrazem pokrytym szadzią, ale przejeżdżałam wśród takich widoków, no cudnie to wyglądało. Szadź kocham zimą najbardziej
Czuję się wtedy jak w krainie loduMróz u nas też nie odpuszcza, ale to dobrze, bo lepiej się człowiek wtedy czuje i lepiej się oddycha( bynajmniej jeśli o mnie chodzi).

A fotki jak zwykle cudne

Pozdrawiam



________________
Aldona
dana1s 18:02, 22 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Aldona40 napisał(a)
Witaj Danusiu

U nas niestety nie było takich widoków z pięknym krajobrazem pokrytym szadzią, ale przejeżdżałam wśród takich widoków, no cudnie to wyglądało. Szadź kocham zimą najbardziej
Czuję się wtedy jak w krainie loduMróz u nas też nie odpuszcza, ale to dobrze, bo lepiej się człowiek wtedy czuje i lepiej się oddycha( bynajmniej jeśli o mnie chodzi).

A fotki jak zwykle cudne

Pozdrawiam



________________
Aldona


Cześć Aldonko
U nas od rana do południa światem rządziła Pani Zima
Było jak w bajce
U nas też cały czas mrozi, ale już nie ma szadzi. Spadała z drzew mieniąc się w słońcu, chodziliśmy z M po ogrodzie i marzyliśmy Jak to pięknie by było mieć to na wyciągnięcie ręki...achhh
Dziękuję bardzo za dobre słowo

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies