Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 15:51, 18 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)

Bardzo adekwatna nazwa do wyglądu kwiatuszków


Dokładnie tak
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:51, 18 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Rumianka napisał(a)
Ale brakowało Twojego cudnego ogrodu...jest pięknie...


Dziękuję serdecznie i zapraszam!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:54, 18 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
AgataM napisał(a)
Piękny awatarek I przepiekne kadry ogrodu


Aguś dziękuję,jest zdecydowanie bardziej aktualny
Ogród powoli budzi się ze snu. Bardzo powoli...
Miłego popołudnia
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:09, 18 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
W zeszłym tygodniu ani na moment nie byłam w ogrodzie. Było okropnie, zimno i mokro. Dziś pierwszy dzień bez opadów, ale niestety słonko nie raczyło wyjrzeć zza chmur. Chyba słońca brakuje mi najbardziej.
Dziś pojechałam na obchód i przy okazji wysiałam dwie skrzynie warzywek.
Posadziłam dwie hortensje bukietowe, mężuś mi kupił Silver dolar i White lady.
No i wysypałam wreszcie nawozy. Koniecznie muszę zrobić oprysk na jodłę, bo ma grzyba od zeszłego roku. Boję się, że nie da rady wtedy będzie katastrofa. To ta co rośnie za murkiem z aniołem. Byłoby strasznie pusto
Zapomniałam sypnąć dolomitem pod lilaki na jesien i część nie ma pąków. Trudno będę czekała na następny sezon.
Za to kaliny pokażą co potrafią. Już nie mogę się doczekać. Ten sezon w pełni spędzę w ogrodzie, bo wczasy o ile w ogóle pojedziemy to dopiero we wrześniu. Mam nadzieję, że nadrobimy trochę zaległości. Już nawet nie spisuję nowej listy bo ta sprzed dwóch lat jest nadal aktualna
Postanowiłam się tym nie przejmować, szkoda zdrowia na takie nerwy.

Kilka widoczków z dzisiaj, przyroda nic sobie nie robi z tej paskudnej pogody i może wolniej ale się wszystko rozwija. Będziemy dłużej się cieszyć kwiatami. Ostatnimi laty wszystko kwitło razem i przez moment, teraz jest szansa na długie delektowanie się kwieciem.



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:12, 18 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278


Farbę do drewna już kupiłam teraz tylko odrobinę pogody i biorę się za malowanie.
Miłego dnia Wam życzę
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Gosiek33 08:36, 19 kwi 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
dana1s napisał(a)
(..) Ten sezon w pełni spędzę w ogrodzie, bo wczasy o ile w ogóle pojedziemy to dopiero we wrześniu. Mam nadzieję, że nadrobimy trochę zaległości. Już nawet nie spisuję nowej listy bo ta sprzed dwóch lat jest nadal aktualna
Postanowiłam się tym nie przejmować, szkoda zdrowia na takie nerwy.



Masz rację, trzeba cieszyć się tym co się ma, to zawsze się sprawdza

Podziwiać Twoje zdjęcia to będzie wielka przyjemność, z góry cieszę się na te widoki
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
dana1s 20:47, 23 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gosiek33 napisał(a)



Masz rację, trzeba cieszyć się tym co się ma, to zawsze się sprawdza

Podziwiać Twoje zdjęcia to będzie wielka przyjemność, z góry cieszę się na te widoki


Gosiu przez ostatni rok uświadomiłam sobie ze trzeba brać co dają, bo nie wiadomo co będzie jutro zatem uśmiecham się od ucha do ucha i łapię chwilę
Jak się uda wjechać na pole do szkółki, to jutro kupię kilka sztuk roślin i zacznę przerabiać małe co nie co
Pogoda wciąż nie wie, czy to zima czy wiosna. Nie pamiętam takiego roku żeby do maja było raptem 3 dni ciepłych, ale nie będę tego komentować, bo i tak nic nie wskóram. Na pociechę mam jutro wolna sobotę. Jupi!!
Miłego wieczoru
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 20:54, 23 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dobry wieczór
Przez ostatni tydzień byłam na ogródku raptem 10 minut i to przejazdem. Czuję ogromny niedosyt, ale tak to teraz u nas wygląda. Następny zapowiada się jeszcze gorzej znaczy wcale nie będzie możliwość pojechać do ogrodu.
Wreszcie zaczyna się zielenić. Zrobiłam kilka zdjęć i marzę żeby móc podziwiać te zmieniające się obrazy zza okna...

Trochę kwiecia przy piątku



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 20:56, 23 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
A to już budząca się zieleń

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 20:58, 23 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278


Miłego weekendu!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies