Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lubię go :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Lubię go :)

Rumianka 18:35, 05 lut 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10195
Witaj Lusi...masz taką fajną nazwę wątku, że tu na Ogrodowisku można ją podpiąć pod wszystkie, ale to wszystkie wątki...Jest bardzo wymowna, bo wszyscy tak właśnie lubimy te swoje ogrody, ogródki i ogródeczki... Łączy nas ten "zielony świrek", który nam wcale nie przeszkadza, a wręcz łączy nas w jedną wielką zieloną rodzinę...A jeżeli chodzi o Twój ogród, to bardzo fajne nasadzenia masz na rabatach...widać, że oprócz rąk włożyłaś tam swoje serce...i tak trzymaj...Będę zaglądać... Łestawiam kaszebszczi płezdrówczi dla Ce!!!
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
lutroja 19:21, 05 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Pozdrawiam Ogród z koniczynką i Kaszuby-to piękna kraina, przejeżdżamy co roku jadąc nad morze Kaszuby, są pełne zieleni
Faktycznie biorąc się za ogród, nie przypuszczałam, że tak zeświruję na jego puncie. Bardzo lubię dużo kolorów, faktur taki bajkowy klimat, ale i nowoczesne formy bardzo mi się podobają, dlatego wychodzi mi taki misz masz różnych roślin i kształtów. Zobaczę dokąd mnie poprowadzi moja wena, pozdrawiam
____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 19:24, 05 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jak rośliny gęsto rosną to nie ma miejsca na chwasty ale sadząc trzeba brać pod uwagę docelową wielkość roślin...też mam z tym problem


dobrze powiedziane - mam z tym problem, bo chcę już widzieć efekt, a kupując mniejsze roślinki nie mogę się doczekać i sadzę za blisko , potem przesadzam
____________________
Lusi Lubię go:)
Borbetka 19:46, 05 lut 2017


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Witaj, dużą działkę masz i piękne tereny. W oczekiwaniu na wiosnę pozdrawiam.
____________________
borówcowy wizytowka
lutroja 10:59, 07 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Borbetka napisał(a)
Witaj, dużą działkę masz i piękne tereny. W oczekiwaniu na wiosnę pozdrawiam.


tak tak czekamy wiosny...teraz szukam jak stworzyć "ładny" cień na tarasie, może jakieś pomysły macie , taras mam południowy-bardzo nasłoneczniony
____________________
Lusi Lubię go:)
ElzbietaFranka 21:33, 07 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Witam. Ile metrow ma dzialka. Bardzo mi sie podoba, juz sa nasadzenia. Podoba mi sie droga z kamienia, boczki wykonczone zwirkiem z posadzonymi bukszpanami ktore kiedys beda wyzsze i zatrzymaja kore przed rozrzutem przez wiatr, a to jest nieuniknione niestety.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Nowalijka 21:43, 07 lut 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Lusi, piękny ogród, piękne okolice. Fajny psiak na jednym ze zdjęć. Witaj, będę Cię odwiedzać.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
lutroja 08:41, 08 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam. Ile metrow ma dzialka. Bardzo mi sie podoba, juz sa nasadzenia. Podoba mi sie droga z kamienia, boczki wykonczone zwirkiem z posadzonymi bukszpanami ktore kiedys beda wyzsze i zatrzymaja kore przed rozrzutem przez wiatr, a to jest nieuniknione niestety.



działka to ponad 3 ary, bukszpany mają trudno ponieważ rosną blisko tej drogi kamiennej i muszą znaleźć miejsce na korzenie, ale dają radę
Kory na razie mi nie rozrzuca wogóle też się tego bałam, szkodnikiem jest nasza suczka która kopie doły głębokie na pół nogi i to w tych moich rabatach :/
____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 08:45, 08 lut 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Nowalijka napisał(a)
Lusi, piękny ogród, piękne okolice. Fajny psiak na jednym ze zdjęć. Witaj, będę Cię odwiedzać.


ten psiak,to nasza suczka Luna-przyczaiła się do zdjęcia
____________________
Lusi Lubię go:)
basia3 08:50, 08 lut 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Witam , wiesz co ja też go lubię,bardzo ładny i psiak cudowny, wabi się tak jaki mój.
____________________
JEST DOBRZE :D
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies