Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lubię go :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Lubię go :)

lutroja 10:30, 25 sie 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
moje małe wrzosowisko,
o tej porze wrzosy są tak śliczne że chyba powiększę ich ilość



____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 10:53, 25 sie 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
na nowej rabatuni są już trzcinniki jeszcze tylko teraz ją wypełnię: hosty, czosnki, rozchodniki ?
____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 10:59, 25 sie 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Makusia napisał(a)
Lusi szalona Kobieto! Sama to sadziłaś???


wyobraź sobie że musiałam sama z synem (13 lat), bo mój M jest po operacji przepukliny
wózeczkiem na kółkach jak żółw, wcześniej wykopać doły, doczołgać je do dziury , a potem to już z górki mało tego w deszczu to wszystko, dlatego piszę że walka była ogromna...jak one się nie przyjmą to jakaś kara będzie dla mnie z góry
____________________
Lusi Lubię go:)
ElzbietaFranka 11:22, 27 sie 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Witsm Lusi. Jak zawsze pieknie przestronnie wszystko dopadowane i ladnie wyglada.
Chcialam sie zapytac jestem na str 53 twojego watku masz polozone czarne kola na ziemi co to jest.

Przy schodach masz gambiony gdzie kupowalas. Sami wypelnjscie kamieniami?
Pergole bardzo ladne sama bym takie chciala.

Pergola z sznurkami-powrozy jak juz kiedys pisalam mysle o takiej juz sie wspina pnacze.
Prosze napisz i daj znac.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
lutroja 21:12, 27 sie 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
ElzbietaFranka napisał(a)
Witsm Lusi. Jak zawsze pieknie przestronnie wszystko dopadowane i ladnie wyglada.
Chcialam sie zapytac jestem na str 53 twojego watku masz polozone czarne kola na ziemi co to jest.

Przy schodach masz gambiony gdzie kupowalas. Sami wypelnjscie kamieniami?
Pergole bardzo ladne sama bym takie chciala.

Pergola z sznurkami-powrozy jak juz kiedys pisalam mysle o takiej juz sie wspina pnacze.
Prosze napisz i daj znac.


Czarne koła to ścinki - odpady szerokich plastikowych rur
Pergola kupiona w internecie(zpd Marczak), gabiony też, jako odpady i sami je składaliśmy
Pnącza na pergoli pną się po linie idealnie, na razie nie agresywnie raczej powoli

____________________
Lusi Lubię go:)
Magleska 22:28, 28 sie 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
Jaki fajny nowy awatatorek ślicznaś ..... wrzosowisko piękne , jesień się zbliża .... pergola już pięknie obsadzona - szalejesz pięknie masz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
lutroja 22:35, 28 sie 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Magleska napisał(a)
Jaki fajny nowy awatatorek ślicznaś ..... wrzosowisko piękne , jesień się zbliża .... pergola już pięknie obsadzona - szalejesz pięknie masz


Kwiaty we włosach
Wrzosowisko małe mi, chcę więcej
A czekam na dostawę rozchodnika host i jeżówki, żeby dokończyć przy pergoli
____________________
Lusi Lubię go:)
ania1110d 22:39, 28 sie 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Jest u Ciebie Lusi nowy Awatarek...pięknie miło zobaczyć twarzyczkę pięknego ogrodu
A tak o ogrodzie to wrzosowisko fajne też zaczynają mnie się podobać bardzo wrzosy i pewnie się i u mnie powiększy ich grono
Nowa rabat widzę nabiera wyglądu ... już jest super z trzcinkami i jeszcze dalsze dosadzenia ach będzie pięknie
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
lutroja 22:40, 28 sie 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872

____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 22:48, 28 sie 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
ania1110d napisał(a)
Jest u Ciebie Lusi nowy Awatarek...pięknie miło zobaczyć twarzyczkę pięknego ogrodu
A tak o ogrodzie to wrzosowisko fajne też zaczynają mnie się podobać bardzo wrzosy i pewnie się i u mnie powiększy ich grono
Nowa rabat widzę nabiera wyglądu ... już jest super z trzcinkami i jeszcze dalsze dosadzenia ach będzie pięknie


Avatarek też z moich stylizacji tanecznych, jak wcześniejszy

Wrzosy wyglądają super o tej porze, między kosodrzewinami bardzo mi pasują,
tylko nie wiem jaką odmianę sadziłam i teraz dosadzić to samo ....ciężkie zadanie, nawet nie przypuszczałam że jest tyle odcieni różu





____________________
Lusi Lubię go:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies