Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lubię go :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Lubię go :)

lutroja 20:48, 27 kwi 2018


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
mamuska1980 napisał(a)
Śliczne widoczki
Widzę u ciebie Złotlina - z czym masz go posadzonego?
Mój na razie w poczekalni rośnie i nie wiem co z nim począć.


Złotlin u mnie to prezent i tak go upychałam, przesadzałam i też nie wiedziałam dokładni co z nim zrobić. Co roku tnę go konkretnie i coraz bardziej zaczyna pasować jako maskownica do piwniczki. co roku coraz bardziej mi się podoba, zrobię foty to pokażę w całości .
Jak kwitnie wygląda pięknie
____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 09:16, 29 kwi 2018


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Złotlin:


____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 09:23, 29 kwi 2018


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Liny i wisterie



przecudne o tej porze hosty White
____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 09:27, 29 kwi 2018


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Amonogawy przepięknie pachnące


____________________
Lusi Lubię go:)
mamuska1980 08:00, 30 kwi 2018


Dołączył: 24 sty 2016
Posty: 981
Dzięki za zdjęcia złotlina, śliczny jest
twój to taka "kuleczka", mój to taki kolumnowy bardziej jest i w cieniu rośnie to ma mniej kwiotków. Jak będę miała na niego pomysł to go przeniosę, teraz niech sobie rośnie w poczekalniku.
____________________
ogród zapracowanej mamuśki
lutroja 15:26, 04 maj 2018


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Jeszcze tulipanki

____________________
Lusi Lubię go:)
ElzbietaFranka 11:10, 05 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13912
lutroja napisał(a)
Złotlin:





Przepadam za zlotlinem, ale nie mam szczescia aby sie u mnie zaaklimatyzowal. To jest przedluzenie zoltego koloru po forsycjach. Forsycje u mnie rosna jak chwasty zlotlin nie. Kilka razy sadzilam, a to wymarzl, a to go woda zalala. I dalam sobie spokoj. Widzac te piekne krzaki moze sie skusze a mam go gdzie posadzic.

Widze u ciebie jakies kaskady, podkladow. Bluszcz trojklapowy pieknie by sie pial a efekt jesienia murowany.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 11:19, 05 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13912
Jak ja bym chciala taka rabate na trawniku z przodu zrobić , ale rozbrat z eM bylby natychmiastowy.
Brzoskwinia ma piekne kwiatuszki.
Bardzo lubie ostre kolory mebelki ladne, kolorek ekstra, zreszta niebieski, zolty, czerwien ale ostre wszystkie bylyby ladne. U mnie farby pokupione od dwoch lat i czekaja.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
lutroja 15:21, 05 maj 2018


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
ElzbietaFranka napisał(a)
Jak ja bym chciala taka rabate na trawniku z przodu zrobić , ale rozbrat z eM bylby natychmiastowy.
Brzoskwinia ma piekne kwiatuszki.
Bardzo lubie ostre kolory mebelki ladne, kolorek ekstra, zreszta niebieski, zolty, czerwien ale ostre wszystkie bylyby ladne. U mnie farby pokupione od dwoch lat i czekaja.

Pozdrawiam


Z bluszczem dobry pomysł, a ja już pnącze puściłam po tych belkach wisterie miniaturę, dostałam ją i tak padło na takie pnącze. Mam wisterie przy tarasie to się zgra
z kolorem mebli nie chciałam wszystko w drewnie, bo pergole drewniane to w kolor, a żeby nie tylko biały wprowadzić to fiolet mi się wpasował, trochę roboty z tym jest najtrudniej zacząć
____________________
Lusi Lubię go:)
lutroja 20:58, 06 maj 2018


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Hosty White


____________________
Lusi Lubię go:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies