Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 21:55, 16 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Patrycjo - zgadza się nie mam zdjęć bo jakoś nie przyszło mi do głowy żeby zrobić, ale w tym roku się poprawię. Mam kilka odmian tych wdzięcznych uśmiechających się kwiatów

Sylwio- fajnie że piszesz o tej agrowłókninie, mam tą materiałową, wiem napewno, że jak będę poprawiać rabatki to tam usunę tą szmatę, natomiast zastanawiam się nad tym ogródkiem przy tarasie, gdzie mam kamyczek, boję się że gdy ten kamyk będzie na ziemi, to nie będzie wyglądać zbyt atrakcyjnie po plewieniu z ewentualnych chwastów
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Rosa 23:55, 16 lut 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Monia81 napisał(a)
Aurelllia tak wiosna zapowiada się pracowicie, a na koniec sezonu mam nadzieję, że efekty będą A tak to wyglądało pod koniec 2016 roku (zdjęcie robione przez okno). Liczę na Waszą pomoc, bo w pierwszej kolejności tą częścią ogrodu chcę się zająć (to widok z tarasu). Działka jest wąska bo 14,5 metra, ale długa


Witam Cię Moniko i wpadam z rewizytą.
Polecam wątki z takimi wąskimi działkami - pobiegaj po Ogrodowisku. Znajdziesz fajne pomysły. Taki ogród można podzielić na tzw. pokoje i może to być jego atutem. Masz gdzie poszaleć, bo masz dużą działkę.
I tak jak dziewczyny piszą - zdejmij szmatę.
Ja też kupuję małe krzaczki i drzewka, są dużo tańsze i łatwiej się przyjmują i aklimatyzują w nowym ogrodzie . A, że trzeba poczekać. Ogrodnik musi być cierpliwy . Doczekamy się i my, nowi ogrodnicy i inni nam będą zazdroscić
patrycja 08:18, 17 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Tak samo ja nie robiłam zdjęć bo nie myślałam że tu będę. Ale idzie nowy sezon tak więc musimy się poprawić i cykać zdjęcia
____________________
Patrycja mój ogródek
Monia81 10:04, 17 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Rosa - dziękuję, właśnie biegam po Ogrodowisku i się zachwycam pięknymi ogrodami. No ja mniej więcej jak na tą chwilę podzielone mam w ten sposób, od tarasu mam kawałek, który chciałabym zagospodarować rabatami - taki sielski, radosny klimat, w dalszej części działki mam posadzone krzewy owocowe, dalej to taki mały kawałeczek z kurnikiem, dalej leci warzywnik z garażem (taki blaszak w którym chowam narzędzia i traktorek z przyczepką mojego M) i szklarnią (na pomidorki) i na końcu działeczki posadziłam parę brzóz, dębów i sosenek ze świerkami, ot tak mały zagajnik
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 10:06, 17 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Patrycjo myślę że w tym roku już o zdjęciach nie zapomnimy , teraz to siedzę i kombinuję, planuję front robót
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Aurelllia 12:04, 17 lut 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Jednym słowem Kopać, sadzić, siać, podlewać - Wiosno przybywaj
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
marzena1702 22:48, 17 lut 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 51
Witam Cię bardzo serdecznie, masz piękną dużą działkę więc pewnie nie będziesz miała tego problemu co ja że chciałabym jeszcze coś dosadzić a tu brakuje miejsca, serdecznie Cię pozdrawiam, pewnie jeszcze nie raz do Ciebie wpadnę
____________________
Marzena-moje cztery ary szczęścia
Monia81 23:04, 17 lut 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Marzenko - duża działka, ale wąska Zapraszam wpadaj, mam nadzieję, że za niedługo zmiany będą równie widoczne, jak u Ciebie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
anbu 07:37, 18 lut 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Witaj Moniko
____________________
Ania Ogród Ani :)
BasiaLT 11:39, 18 lut 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Witaj Moniś przyleciałam z rewizyjną. Bardzo fajnie idą wam prace w ogrodzie. Z przyjemnością będę zaglądać częściej.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies