Gdzie jesteś » Forum » Ekologiczna uprawa ogrodu » Mini szklarnia w kwietniu, jak ochronić rośliny przed przymrozkami?

Pokaż wątki Pokaż posty

Mini szklarnia w kwietniu, jak ochronić rośliny przed przymrozkami?

JanekWarzywo 10:39, 12 mar 2017

Dołączył: 12 mar 2017
Posty: 1
Witam! Chciałem na począku się przywitać bo jest to mój pierwszy post i od razu przejdę do sprawy.

Otóż chciałem poczkiem kwietnia posadzić w szklarni swoje warzywka, niestety martwię się co będzie z sadzonkami gdy nadejdą gruntowne przymrozki, czy w szklarni nie będzie im nic grozić czy może mam się czym martwić? Dodam że szklarnia będzie mała.

Zastanawiam się jak ogrzać warzywa w nocy, bo na pewno nie będę tam palić ani nic podobnego. Słyszałem gdzieś kiedyś? że niektórzy do ogrzania takiej szklarni dają do niej siano czy inne produkty organiczne żeby zaczęły gnić i kisnąć i to wytwarza gazy czyli też od razu ciepło i nie ma się czym już martwić. Co o czymś takim myślicie? Ewentualnie co innego mógł bym wymyślić?
Gardenarium 22:59, 12 mar 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tytuł wątku zupełnie nie na temat. Mini szklarnie a tutaj całkiem duża szklarnia. a ja przeniosłam tutaj całą dyskusję I w końcu nie na temat

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4416-mini-szklarnia-zastosowanie-i-przyklady

Zastanowię się i jeszcze zapewne przeniosę

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies