Gdzie jesteś » Forum » Tarasy i balkony » Zacieniony taras

Pokaż wątki Pokaż posty

Zacieniony taras

AnetaBer 19:14, 26 kwi 2017


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 21
Mam nadzieję, że więcej gaf z mojej strony nie będzie. Z góry przepraszam

Dzisiaj przyszły kolejne rośliny. Piszę żeby pokazać zdjęcia jak były zapakowane. Już kilka lat zamawiam przez Internet, ale tak świetnie zaplanowanych jeszcze nigdy nie dostałam. Doniczki ułożone w kartonie, dodatkowo w każdej doniczce nakręcony wkręt, który zapobiega przemieszczaniu się doniczki w kartonie. Podlane idealnie, dopiero jutro czeka je podlewanie
____________________
Zacieniony taras
AnetaBer 19:18, 26 kwi 2017


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 21


Nie wiem dlaczego, ale nie chcialo mi wczytać zdjęć we wczesniejszym poście.

Czy najpierw trzeba dodać zdjęcia a później pisać post? W tej kolejności jest Ok, na odwrót nie.
____________________
Zacieniony taras
AnetaBer 20:53, 03 maj 2017


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 21
Mam pytanie, pewnie ostatnie bo mało kto się w tym wątku odzywa, ale zaryzykuję.
Czy do beżowej elewacji i tarasu w kolorze mahoniowym będzie pasował kolor skrzynek grafitowy?
Są już zabezpieczone lakierem, chciałam dać teraz kolor. Docelowo miały być w kolorze naturalnego drewna, jednak patrząc na skrzynki ustawione na tarasie, nie bardzo mi się to zestawienie podoba.
____________________
Zacieniony taras
Gardenarium 09:06, 04 maj 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ciężko odpowiedzieć na pytanie i dobierać kolory w ciemno. Ja w każdym razie nie zaryzykuję bez zdjęcia. A zdjęcia też przekłamują kolory.

Mahoniowy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AnetaBer 19:06, 14 maj 2017


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 21

Tak mniej więcej już wygląda. Jeszcze dojdzie hamak na całą szerokość tarasu, wtedy znów skrzynie pójdą do przedstawienia. W prawym rogu tarasu posadzę brzozę Youngii w dużej donicy, czekam na przesyłkę.





____________________
Zacieniony taras
Gardenarium 08:11, 16 maj 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wszystko pomaluj na grafitowo, nawet drewno. teraz jest za duże urozmaicenie.

Jednak w tym akurat przypadku moim zdaniem lepiej było pójść w beże. Charakter skrzynek drewnianych bardziej pasuje do beżu niż do grafitu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AnetaBer 10:12, 16 maj 2017


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 21
Dziękuje bardzo za odpowiedź. Pojadę poszukać farb, będę musiała chyba kupić trzy rodzaje, do drewna, plastiku i kamienia. Nie wiem czy dostanę jedną, która będzie się nadawała do wszystkich donic.
Pozdrawiam
____________________
Zacieniony taras
Wdowa 09:06, 05 wrz 2017

Dołączył: 05 wrz 2017
Posty: 2
Najpiękniejsze tarasy jakie dane mi było zobaczyć robione są przez[reklama]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies