Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki

sierotka 10:32, 12 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Agatko tez chciałabym wiedzieć bo tam prawie wcale nie ma rośliny jestem zła jak diabli no nie moxna tak szczególnie jak ktoś czyli ja pisze na maila do szkółki i oni odpowiadają ,przecież trzeba pokazać takie coś a niee wklejać zdjęcia z lata rośliny .Bo nie pierwszy raz kupuje przez net eh wiedziałam że znów będzie przepał inne np trawy szałwia ok
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 10:39, 12 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
To jest takie coś nie wiadomo co


Te listki ledwo widoczne to roślina a te czarne to ziemia no po prostu jakieś wariactwo ,to w marketach tak nawet nie traktują ludzi brrr a sprzedawcy bo to chyba pracownik odpowiada na maile ,dzwoni pyta itd całkiem mily ludź
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sylwia_slomc... 10:39, 12 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Pewnie z worków wsadzili w ziemię i cena w górę

Przez neta zawsze loteria jest, choć szczerze to na masę tego typu zakupów tylko dwa razy się nacięłam. Raz jak kupowałam modrzewie 2 metrowe, a przyszły ucięte w połowie bo Pan nie miał tak dużego pudełka by zapakować, a drugi raz z daglezjami, brałam z gołym korzeniem i niestety wyschły za bardzo i się nie przyjeły
Napisz do Nich, ze właśnie antyreklame sobie na cały kraj zrobili, bo na forum pokazałaś i jak nie przyślą porządnych sadzonek to nikt internetowo nie bedzie u Nich kupował bo podasz nazwe firmy, trzeba zwalczać ten proceder, jesli Im zależy na klientach to powinno pomóc
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sierotka 10:48, 12 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witaj Sylwuniu nie jestem upier. ..wa ,ale to kpiny tak kiedyś Funkie prxyslalo mi też rośliny gdzie sadzonki hortensji do dzisiaj nie maja zamiaru wypuścić nawet jednej dodatkowej gałązki ,głupia nie jestem dzięki Ogrodowisku i wiem jak co rośnie jak wygląda po za tym 3 rok juz widzę efekty u siebie i kumam co i jak .Eh moim zdaniem pogoń za pieniędzmi pozbawiła ludzi już cech przyzwoitości .Wysłałam maila z zapytaniem zobaczymy co wyniknie z tego .Jak w szkolce róż znanej w Polsce lekko się zagubil teraz pracownik z pakowaniem i GSL coś namieszał z paczkami i brakowało 3 róż to odpisali przeprosili i za GSL , doslali etc .A kupuje jyz 2 raz wiec to rozumiem .Bo są dobrzy w tym co robią nie biorą się za coś o czym nie mieliby pojęcia .
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
asiak 10:52, 12 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Rzeczywiście jakieś kpiny z tymi roślinkami
Ja bardzo dużo zamawiam przez internet, ale jakoś nigdy nie dostałam tak "bujnych" sadzonek, masakra.
A przepraszam dostałam kiedyś wyschnięty wiciokrzew, ale przysłali drugi
____________________
AsiaDziałeczka Asi
sierotka 10:57, 12 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Asiu witaj ja też kupuję teraz kupiłam na Alegro np Skimię rubella I jest super i ładne sadzonki odpowiadające opisowi na stronie i odwiedziła Pani na moje pytania i jest ok ,ale chyba zapomniałam, że z tej szkółki kiedyś też był przepał i teraz sobie to uświadomiłam .Może ktoś ocenia klienta na podstawie miejsca zamieszkania bo jyz naprawdę to kpina .
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 11:04, 12 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Proszę bardzo to tez są z tej szkółki min trawy

Nieraz się zastanawiam czy szef firmy wie co pracownik zapakował bo w szkółce róż Pan wiedział czego nie dopavkował pracownik .To jest profesjonalne prowadzenie firmy .
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
gogo 11:10, 12 kwi 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Bogusiu, ale masz pecha
Nawet przez lupę nikt nie zobaczy rośliny.
A ja chciałam u nich zamawiać.
Podaj szkółkę na forum, bo ja znam z priv., ale inni nie.
Ja jakoś miałam szczęście ze szkółkami, ale zamawiałam wszystko przez telefon.
Może, jak właściciel porozmawia z kupującym, to mu głupio wysłać kiepskie rośliny.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
sierotka 11:18, 12 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Grażynko poczekam na odzew ,znam działalność prywatną nie chcę nikomu robić kwasu ,jeśli nie uwzglednią maila o ustosunkowanie się do tych trzech mikriskopijnych roślin to napisze .Kiedy Funkie prosiłam o grzeczne spojrzenie na te hortensje byli bardzo pewni siebie i butni natomiast widzisz szkolka róż właściciel zaufał ze nie wymuszam tych 3 róż ale ich nie było ,szukalam paczki(nadali 2 przyszła jedna ,potem tę drugą GSL chyba im odesłał w wyniku błędu coś chyba tez tak było ) z GSL pół dnia i okazało się ,ze gdzieś to się wsxystko komuś wymknelo spod kontroli i ja to rozumiem .Dlatego będę tam kupować będę ich polecać ponieważ sadzonki dobre pewne i właściciel reaguje tak jak powinien każdy inny zareagować .
A to jest Szkólka Rozarium w Konskowoli .
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 11:32, 12 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Można wysłać taki produkt ?można ,można wziąć za niego z czystym sumieniem konkretną cenę ?mozna

____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies