Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki

sierotka 17:25, 05 kwi 2017


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Grilek
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 17:28, 05 kwi 2017


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Zdjecia wykonane tabletem ,jednak potrzebuję nowy prezent aparat
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Aurelllia 21:46, 05 kwi 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Hmmm działka leśna to i trawka leśna i wiadomo drzewa wodę spijają dlatego tam jej nie ma ja np widzieliłabym jakiś kawałek na którym by Ci najbardziej na ładnej trawie zależało i tam np zdjęła starą i posiała nową a reszta hmmmm leśna polana też ma swój urok
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
patrycja 21:55, 05 kwi 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Przydreptałam się przywitać, działeczka blisko lasu zapach ściółki, trele ptaków coś pięknego
____________________
Patrycja mój ogródek
sierotka 11:04, 06 kwi 2017


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Aurelllia napisał(a)
Hmmm działka leśna to i trawka leśna i wiadomo drzewa wodę spijają dlatego tam jej nie ma ja np widzieliłabym jakiś kawałek na którym by Ci najbardziej na ładnej trawie zależało i tam np zdjęła starą i posiała nową a reszta hmmmm leśna polana też ma swój urok

Hejka nie nie taka leśna poprzednik nawiózł ziemi i miał to być szlachetny trawnik ha ha
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 11:05, 06 kwi 2017


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
patrycja napisał(a)
Przydreptałam się przywitać, działeczka blisko lasu zapach ściółki, trele ptaków coś pięknego

Witaj Patrycjo tak otoczenie piękne zapraszam
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
agapant 11:36, 06 kwi 2017


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1281
Witam się cieplutko. Teren piękny, powodzenia i wytrwałości życzę.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
anabuko1 12:00, 06 kwi 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
sierotka napisał(a)

Hejka nie nie taka leśna poprzednik nawiózł ziemi i miał to być szlachetny trawnik ha ha

Ale jak pamiętam to było już jakiś czas.A trawa rosła I nie zawsze była w porę koszona.To zielska się sialy itp.
Tą trawę należy albo ściągnąć albo zwertykuliwac kilka razy I dosiac.Ale wówczas jakieś ziela pozostaną. Jak pamiętam to chyba tam jakieś drzewko owocowe też rosło.
Pogoda dziś się popsula.Mam nadzieję,że w sobotę będzie ładnie na prace w ogrodzie i naszą wspólną kawkę
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sierotka 12:05, 06 kwi 2017


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
anabuko1 napisał(a)

Ale jak pamiętam to było już jakiś czas.A trawa rosła I nie zawsze była w porę koszona.To zielska się sialy itp.
Tą trawę należy albo ściągnąć albo zwertykuliwac kilka razy I dosiac.Ale wówczas jakieś ziela pozostaną. Jak pamiętam to chyba tam jakieś drzewko owocowe też rosło.
Pogoda dziś się popsula.Mam nadzieję,że w sobotę będzie ładnie na prace w ogrodzie i naszą wspólną kawkę


Tak tak troszkę trzeba Aniu nad tym trawniczkiem popracować Tak pogoda taka sobie ale w sobotę zapewne bedzie piękna Do zobaczenia
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
kinia111 21:18, 09 kwi 2017


Dołączył: 14 lis 2016
Posty: 445
Witam serdecznie wśród "ogrodowo zakręconych pozytywnie". Śliczna działeczka. Będę zaglądać. Pozdrawiam.
____________________
Kinga Ogród to moja bajka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies