Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki

dana1s 13:05, 29 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Boguniu chyba przemarzł, u mnie tak samo nie puścił klon, wygląda na żywego a ani pół lista nie ma
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
sylwia_slomc... 13:06, 29 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
sierotka napisał(a)
Dlaczego hibiskus nie wypuszcza żadnych liści ?ma zieloną cześć łodygi ,był dobrze okryte na zimę co mu jest ?nie ma tam mrówek etc


Ponieważ widze, ze dookoła ma czyściutko wypielone to tylko jedno mi do głowy przychodzi, skoro był okryty, wypieliłaś go chyba
One nie odbijają nowych łodyg jak krzewy na zeszłorocznych tylko wszystko idzie spod ziemi i w pierwszej fazie bardziej przypomina szparagi cieniutkie niż hibiskusa, dlatego wokół moich nie pielę, aż się liście nie pokażą już właściwe żeby nie pomylić.
Późno startuja zawsze bo pod koniec maja. Moje wystartowały i znalazły sie pod mułem, czy wyżyją nie wiem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sierotka 13:12, 29 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Danusiu smutno mi ale daje mu szansę ;(

Sylwuś nie było tam nic obok hm chyba a czy nie trzeba skrócić tych lodyg troszkę ?był taki moment ze na tej części zielonej był zarodek liścia i nie ma go ;( o rany a moze coś wypielilam ?
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 13:17, 29 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
A jak wyglądają te liście wychodzące z ziemi ?i co potem z ta łodygi twardą? Mam go 2 rok dopiero
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
anpi 14:07, 29 maj 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
Bogusiu z ziemi wychodzi taka łodyga,z jakby zawiązkami liści.Ona wychodzi trochę obok zdrewniałej części.U mnie już jest wysokości tej obciętej starej łodygi ,po jej prawej stronie.Choć też wychodzi ze starej łodygi przy ziemi.Bogusiu jeszcze poczekaj ,może coś wypuści.Wstawię ci zdjęcie mojego,jak zobaczysz mogę usunąć.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AsiaK_Z 14:44, 29 maj 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
No no noooooooo domek pierwsza klasa. Też mi się marzy drewniany
Całe wieki mnie tu nie było, aż wstyd dużo pracy włożonej w ogród, to widać wszystko pięknie rośnie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
sierotka 14:47, 29 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Aneczko super dzięki jestem Wam niezmiernie wdzięczna za podpowiedzi i fotkę nie USUWAJ

TAK na niego czekam hm

____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 14:52, 29 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
AsiaK_Z napisał(a)
No no noooooooo domek pierwsza klasa. Też mi się marzy drewniany
Całe wieki mnie tu nie było, aż wstyd dużo pracy włożonej w ogród, to widać wszystko pięknie rośnie


Asienko wielkie dzięki to już 3 rok ten rok a pracy sporo jak dla nas dwojga tym bardziej się cieszymy ponieważ to nasz azyl ,cudny rejon ,piękny zakątek dziewiczy jeszcze można by rzec .I wiesz co ?ja gubię się w odpisywaniu bo tak żywiołowych forum to jest mało wchodzę i juz kilkanaście wątków się świeci zanim odpiszę to już nie wiem gdzie byłam hi hi .
Kibicuję wszystkim bo wszyscy tutaj są super
A tak to prawda dobrze tutaj rosną kwiatuchy
Dziękuję za odwiedziny
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 15:32, 29 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Patrzcie co dzisiaj dostałam od kogoś kto remontuje balkon i wystawił na wystawkę

____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 18:45, 29 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Praca wre





____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies