Gdzie jesteś » Forum » Architektura ogrodowa » Ogrodzenia metalowe, drewniane, inne

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodzenia metalowe, drewniane, inne

Stara_Mostow... 14:13, 31 sty 2021


Dołączył: 31 sty 2021
Posty: 8
ja chcialybym tylko dodac odnosnie pnaczy na plotach

u mnie na granicy z sasiadem wysokosc ogrodzenia (siatka) to tylko 1,5 m wysokosci sasiad obsadzil plot czesiowo jakas odmiane rdestu a czesiowo powojnikiem

rosna jak szalone, w wiekszej czesci na mojej stornie - wiecej slonca, sasiad nieszczegolnie dba o odpowiednie ciecia, wiec zbity gaszcz niekoniecznie zawsze ladny i zielony wisi na ogrodzeniu wrecz kladac sie na moim trawniku

ale najbardziej problematyczne jest to, ze ogrodzenie pod ciezarem pnaczy a do wiatrow robi sie coraz bardziej niestabilne

warto pamietac o tym obsadzajac pnaczami ogrodzenia
endearing 19:15, 15 maj 2021

Dołączył: 15 maj 2021
Posty: 1
Witam. Mam pytanie odnośnie ceny za robociznę wykonania montażu paneli ogrodzeniowych 10m. A dokładnie 5 płotków o wymiarach 180x180 i jednego 90x180 plus wbicie kotwy oraz słupków. Za wykonanie zapłaciłam 100 zł od płota czyli 600zl razem. Czy jest to cena korzystna? Niestety, nie znam się na cenniku montażu kotw i paneli ogrodowych. Proszę o odpowiedź. Dziękuję.
Gardenarium 07:15, 18 maj 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
My też nie znamy takich cenników, czy one są? Nie ma. To sprawa indywidualna, do wyceny i albo ci pasuje albo nie. Wtedy szukasz innego wykonawcy. Tutaj nie jesteśmy wyrocznią w takich sprawach.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
bql3 06:37, 29 maj 2021


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
witam,

- Poniżej moja propozycja i rozwiązanie ogrodzenia jakie wykonałem w ogrodzie, w miejscu gdzie wcześniej stał płot i była siatka która bardzo szpeciła. Celem moim było też stworzenie bardziej kameralnej strefy w tym miejscu ogrodu.
Preferuję ogrodzenie z drewna i paneli bo ono najlepiej pasuje i dobrze komponuje się z całością roślin i ze względu na charakter oraz styl ogrodu jaki tworzę.














pozdrawiam.
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies