Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Projekt ogrodu Emilii

Pokaż wątki Pokaż posty

Projekt ogrodu Emilii

Neftyda 16:38, 07 kwi 2017

Dołączył: 07 kwi 2017
Posty: 2
w tym roku nastąpi kompletne "przemeblowanie" ogrodu, gdyż zakładamy kostkę brukową.
Jesienią lub wiosna kolejnego roku będę musiała posadzić nowe rośliny w ogrodzie a kompletnie nie wiem za co się zabrać. Podobają mi się łączenia iglaków i innych roślin jednak nie mam kompletnie żadnej koncepcji.
Pomożecie?

To projekt kostki. Do obsadzenia jest trochę miejsca. Mam nadzieje na ciekawe propozycje
milenka8993 01:18, 22 mar 2018

Dołączył: 22 mar 2018
Posty: 1
Najlepiej, jeśli skorzystasz sobie z pomocy odpowiedniej firmy. Powiesz im, na czym Ci zależy i oni wszystko zaprojektują.
makadamia 07:59, 22 mar 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Pomożemy, jak tylko pokażesz więcej zdjęć
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Gardenarium 08:44, 22 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kostka jest przytłaczająca, paski bardzo wąskie. Ten projekt mógł uwzględnić nieco więcej miejsca na rośliny, a tego nie ma.
W tak wąskich paskach możesz jedynie posadzić krzewy, drzewa żadne nie będą miały racji bytu, chyba że szer. w najszerszym miejscu ma co najmniej 150 cm?

No i oczywiście ważne jest także co posadzisz z boku, bowiem te dwa miejsca powinny się ze sobą komponować.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies