Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chaos kontrolowany

Pokaż wątki Pokaż posty

Chaos kontrolowany

AnkaK 20:20, 26 kwi 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Konieczki napisał(a)
Anka,

Podoba mi sie Twoj chaos

Chaos dziękuje
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 20:23, 26 kwi 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Margerytka40 napisał(a)
Ania jak chcesz tę hortensję pnącą to mogę Ci odkopać kawałek . Dużo pędów ścieli jej się po ziemi i sprawdzałam mają korzonki. Tylko nie wiem co to za odmiana .

Muszę osłonić czymś od dołu pień świerka bo podkrzesałam go dość wysoko. Tylko tam taki piach, że zastanawiam się czy cokolwiek przeżyje. Muszę ponegocjować z M na temat choć jeden nitki nawadniania w tym roku bo życia mi braknie na podlewanie. Przemyślę na spokojnie i dam znać jak coś.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Margerytka40 20:34, 26 kwi 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pod świerkiem faktycznie trudno jej będzie bez nawadniania,aź tak to wytrzymała nie jest.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
jolanka 07:40, 27 kwi 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Witam się w tym Twoim chaosie
Podziwiam zapał do sadzenia w taką pogodę.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
AnkaK 11:21, 27 kwi 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Cześć Jolu.
Z tym zapałem to różnie jest Nie lubię kopać w deszczu, ale grad mi nie przeszkadza. A poza tym wiem, że nikt tego za mnie nie zrobi, więc to jest najlepsza motywacja
Nie lubię też upałów, a cały czas obstawiam, że po majówce będą 3 dni po 20 stopni, a potem znów tropikalne upały. A wtedy już zamierzam tylko leżakować
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Gohs 15:51, 28 kwi 2017

Dołączył: 28 kwi 2016
Posty: 5
Piękne te tulipany Ja jestem jeszcze zupełnie zielona w te klocki, ale cóż, trzeba się będzie szybko uczyć
Margerytka40 20:24, 30 kwi 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania,byłaś? Ja pojechałam w końcu ale tylko derenie kousa kupiłam,reszta taka sobie. Oglądałam te grujeczniki i nie dziwię się że takie tanie. Brzydkie,krzywe pnie miały i ogólnie nic specjalnego. Te moje derenie też malutkie i długo zastanawiałam się czy je w ogóle kupić,ale wzięłam. Teraz będę z 10 lat czekać aż dorównają do tego co już mam.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Moniq 20:56, 30 kwi 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Cześć Aniu; piekne zdjecia i jakoś chaosu nie widzę
____________________
beskidzkie marzenie
Nikita 21:04, 30 kwi 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
O Matko Naturo...jaki śliczny busz masz !!! I ogródek chyba z gumy, bo wszystko upchnąć na takiej małej powierzchni to po prostu mistrzostwo świata.
Fajnie, że się ujawniłaś...ekipa łódzka rośnie w siłę !

Exotic Emperor piękne...będzie mus na jesień zakupić.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
AnkaK 01:23, 01 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Macham nowym gościom ☺
Chaos jest, jest. W wąskich kadrach może tego nie widać, ale gdy patrzę na całość zgrzytam zębami.
Czasem zastanawiam się czy nie zaorać całości i nie zacząć od nowa. Może łatwiej by było...

Exotic polecam - nie wykopywane kwitną 2 rok i jest ich coraz więcej. Grupa łódzka rośnie w siłę ☺
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies